سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال تلگرام

آیا محمدرضا حسینیان بازاریاب شبکه GEM است؟


سایت ناگهان

این روزها پس از ممنوع التصویر  شدن محمدرضا حسینیان، از مجریان قدیمی تلویزیون شایعات زیادی در فضای مجازی دست به دست می‌شود و حتی برخی خبری از دستگیری او به بخاطر ارتباط با شبکه ماهواره‌ای GEM منتشر کردند!

به گزارش سایت ناگهان، شایعات پیرامون محمدرضا حسینیان پس از آن پدید آمد که او در روزهای پایانی سال گذشته به یکباره از آنتن تلویزیون کنار گذاشته شد.

پس از این ماجرا در برخی از رسانه‌ها اخباری درباره بازداشت یک مجری تلویزیون به دلیل ارتباط با شبکه ماهواره ای GEM منتشر شد و به‌گونه‌ای نشان داده شد که گویا این مجری محمدرضا حسینیان است.


در همین زمینه دلیل بازداشت حسینیان نیز گفته شد که او بازاریاب شبکه ماهواره‌ای GEM است و شنیده شده که عامل جذب بازیگران و هنرمندان به این شبکه ماهواره‌ای بوده است.

با این حال روزنامه "سینما" که سردبیری آن را فریدون جیرانی بر عهده دارد بازداشت حسینیان را تکذیب کرد، اما از ممنوع التصویری وی در سیما سخن گفت و اینکه وی اجازه اجرا ندارد!

خود حسینیان نیز در واکنش به شایعه بازداشتش و دلیل ممنوع التصویری خود در صداوسیماگفت: علت‌این تصمیم را دقیقا نمی‌دانم و از تصمیمات آینده سازمان صدواسیما کاملا بی اطلاع هستم.

 

محمدرضا حسینیان بازاریاب شبکه GEM


وی که چند صباحیست یک سایت شامل فایلهای ویدیویی در حیطه های مختلف از هنر گرفته تا آشپزی و سلامت را اداره می کند(تی وی پلاس) در رابطه با اینکه آیا مدیریت این رسانه بوده که باعث ممنوع التصویری‌اش شده است؟ گفت: شاید چون در این عرصه پیشگام یا جزو اولین‌ها محسوب می شویم، چنین اتفاقی رخ داده در غیر این صورت نکته خاصی به ذهن من در این خصوص نمی‌‍رسد. باید از شخص یا اشخاصی که این تصمیم راگرفته‌اند، علت را جویا شد.

حسینیان همچنین درباره سیاستگذاری سایتش که در آن پرسشهایی حول محور پوشش و ظاهر فرد مصاحبه شونده مطرح می شود و ربط این ماجرا به ممنوع التصویری اش گفت: در هر رسانه احتمال خطا وجود دارد ما هم از این قاعده مبرا نیستیم. اما حدود ۲۰ سال از عمر فعالیت بنده درصداوسیما می‌گذرد، اگر چنین مسئله‌ای هم رخ داده باید با تعامل و مذاکره اقدام به حل مسئله کرد.

وی ادامه داد: خود تلویزیون هم با وجود بازبینی و ناظر کیفی و مسئول پخش گاهی دچار اشتباه سهوی می شود در چنین مواقعی هم انتظار مذاکره می رود نه اینکه بخواهند کلا نابود و محو شویم.

 

سایت ناگهان
محمدرضا حسینیانتلویزیونمجریGEMتی وی پلاسجم تی وی

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخندکانال تلگرام