سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

بهنوش بختیاری به زودی مادر می شود | ناگفته هایی از زندگی خصوصی بهنوش بختیاری


سایت ناگهان

چهل سالگی بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری هنرمند پرانرژی سینما و تلویزیون که با تازگی چهل سالگی را پشت سر گذاشته براین باور است ظاهر انسان با ورود به مرحله میان سالی دچار تغییر می شود و در چنین موقعیتی این زیبایی روح است که به داد آدم می رسد و به دختران جوانی که نگران ظاهرشان هستند توصیه می کند که بیشر روی قلب و فکر خود کار کنند.

وی امیدوار است در ادامه راه زندگی لطف خدا شامل حالش شود تا بتواند پرانرژی خدمتگزار مردم بوده و لحظات قشنکی را برای زندگیش رقم بزند.

بهنوش بختیاری مهربان و خندان

بهنوش که نزد همکاران،دوستان و خانواده اش به مهربانی مشهور است زندگی را چون آیینه ای می داند که هر جور به زندگی انرژی دهد به همان گونه برگشت خواهد داد.

این هنرمند که در کارنامه اش بیشتر فیلم ها و سریال های طنز ثبت شده،خندیدن و لبخند زدن را بدون هزینه میداند که با آن همه چیز بدست می آید و این را تجربه نموده است.

نظر بهنوش بختیاری درباره زندگی

وی اعتقاد دارد زندگی گذرا است و نباید به خاطر مشکلات زیاد ناراحت شد و به آن فکر کرد چون همه چیز چاره دارد غیر از مرگ.هر صبح که بیدار میشود از اینکه زنده است خدا راشکر میکند .

شخصیت بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری بر خلاف ظاهرش دارای روحیه ای درن نگرا و یا به قول خودش تودار است و تمایل ندارد با دیگران زیاد درباره مسائل خصوصیش که در آن ناراحتی وجود داشته باشد صحبت نماید.حتی دوست ندارد به همسر و خانواده اش انتقال دهد.مانند موردی که که چند وقت پیش برایش اتفاق افتاده بود.او یک عمل کوچک را که ده روز طول کشید انجام داد بدون آنکه خانواده اش خبردار شوند.بیشتر دوست دارد مردم و خانواده اش را در خوشیهایش شریک نماید تا در غم و غصه هایش.

دختردار شدن بهنوش بختیاری

او علاوه بر انجام کارهای هنری فعالیت گسترده ای در زمینه تجارت دارد.و سرش حسابی شلوغ است.خود را آماده میکند تا مسئولیت مادر بودن را نیز تجربه نماید.تقریبا دو سال پیش به اتفاق همسرش تصمیم گرفتند سرپرستی بچه ای را قبول نمایند و با اقدامات اولیه که از طریق بهزیستی انجام داده بودند ،اکنون مراحل قانونی کار رو به پایان بوده و خوشحال است که به زودی فرزند دخترش به جمع خانواده خواهد پیوست.

آخرین عکس های بهنوش بختیاری :

بهزاد برادر بهنوش بختیاری به همراه همسرو فرزندشان شمیم

بهزاد،برادر بهنوش بختیاری به همراه همسرو فرزندشان شمیم

 

بهنوش بختیاری، ابوالفضل پورعرب و پژمان بازغی

بهنوش بختیاری، ابوالفضل پورعرب و پژمان بازغی

 

عکس با حجاب و چادر بهنوش بختیاری

عکس با حجاب و چادر بهنوش بختیاری

 

تصویری از بهنوش بختیاری

تصویری از بهنوش بختیاری

 

عکس خانوادگی بهنوش بختیاری منتشر شده توسط خودش

عکس خانوادگی بهنوش بختیاری منتشر شده توسط خودش

 

بهنوش بختیاری و رفتگر

بهنوش بختیاری و رفتگر

 

بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری

 

بهنوش بختیاری و تندیس بهترین بازیگر

بهنوش بختیاری و تندیس بهترین بازیگر

سایت ناگهان
بهنوش بختیاریبازیگردخترمادرزیباییسریالطنز

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند