سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

لادن طباطبایی برای معالجه فرزندش به امریکا مهاجرت کرد


سایت ناگهان

لادن طباطبایی بازیگر سینما و تلویزیون که چند سالیت با بیماری اوتیسم دخترش دست و پنجه نرم می‌کند، برای معالجه فرزندش به امریکا مهاجرت کرد.


به گزارش سایت ناگهان، لادن طباطبایی، بازیگر سینما و تلویزیون به خاطر بیماری دخترش سها از سال ۹۱ به صورت رسمی از عرصه هنر خداحافظی کرده بود، امروز با انتشار متنی در صفحه اينستاگرامش از مهاجرت به آمریکا خبر داد.

 

لادن طباطبایی


دختر طباطبایی مبتلا به بیماری اوتیسم است و او سال‌ها برای آگاهی بیشتر نسبت به این بیماری تلاش کرد و حالا تصمیم گرفته است برای درمان هرچه بهتر فرزندش به امریکا مهاجرت کند.


بیماری اوتیسم (درخودماندگی یا Autism) یکی از بیماری های جدی گروه بیماری های رشدی اختلالات طیف اوتیسم بوده که در اوایل دوره کودکی (معمولا قبل از 3 سالگی) ظاهر می شود. هرچند علایم و شدت آن در افراد مختلف، متفاوت است، اما همه انواع اوتیسم برتوانایی برقراری ارتباط با دیگران توسط کودک، تاثیر می گذارد.


تعداد کودکان مبتلا به اوتیسم در حال رشد است. هرچند درمان و شفای کاملی برای درمان اوتیسم وجود ندارد، اما درمان جدی و بموقع اوتیسم تغییرات بزرگی در زندگی کودکان مبتلا به بیماری ایجاد می‌کند.


اين اختلال در بيماران اُوتيستيك باعث مي شود كه مغز نتواند در زمينه رفتارهاي اجتماعي و مهارتهاي ارتباطي به درستي عمل كند . كودكان و بزرگسالان اُتيستيك در زمينه ارتباط كلامي و غير كلامي رفتارهاي اجتماعي ، فعاليتهاي سرگرم كننده و بازي داراي مشكل مي باشند.

 

سایت ناگهان
لادن طباطباییاوتیسمبازیگرسینما

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند