سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

حرف‌های جنجالی کیومرث پوراحمد که در خندوانه سانسور شد!


سایت ناگهان

دوشب پس از حضور کیومرث پوراحمد در برنامه خندوانه او از سانسور برخی از سخنانش در این برنامه گله‌مند است، سخنانی که پیرامون فیلم در حال اکرانش و یا آرزوی سلامتی که برای شجریان و کیارستمی خواستار شد.

به گزارش سایت ناگهان، کیومرث پوراحمد کارگردان نام آشنای سینما و تلویزیون ایران که هم اکنون فیلم کفشهایم کو را در پرده اکران دارد در پاسخ به این سؤال که چرا در برنامه دو شب پیش خندوانه درباره‌ این فیلم‌کمتر صحبتی شد؟ گفت: اتفاقا قدری راجع به فیلم صحبت شد و رامبد جوان هم با حاضران درباره‌ فیلم حرف زد اما متأسفانه برخی نکات از برنامه حذف شد و فقط اسم فیلم مطرح شد!

 

سانسور کیومرث پوراحمد که در خندوانه


وی با بیان اینکه تلویزیون ایران خیلی بی‌ظرفیت و خسیس شده است ادامه داد: در شبکه‌ ماهواره‌ای که مال دولت آمریکاست هرشب درباره‌ فیلم‌های روی پرده، بحث، نقد و نظر مطرح می‌شود و فیلم‌هایشان را تبلیغ می‌کنند اما اینجا متأسفانه اینطور نیست.

همه می‌روند تبلیغ فیلم‌هایشان را به «جم تی وی» می‌دهند

پوراحمد با اشاره به اینکه به همین دلیل است که همه می‌روند تبلیغ فیلم‌هایشان را به «جم تی وی» می‌دهند عنوان کرد: پولی که برای چندین بار پخش در یک مدت طولانی به این شبکه می‌دهند با پولی که برای یک بار پخش باید به تلویزیون خودمان بدهیم تقریباً برابر است و تازه کسی تلویزیون نمی‌بیند! جز «خندوانه» و «نود» و یکی دو برنامه‌ی دیگر کسی برنامه‌های تلویزیون را نمی‌بیند و همه پای ماهواره نشسته‌اند و سریال‌های ترکیه‌ای می‌بینند.

در تلویزون به وضوح و با کمال بی‌شرمی درصد می‌گیرند!

وی در ادامه در زمینه اینکه چه سخنان دیگری از او در این برنامه حذف شد  به حرف‌هایش درباره‌ عدم همکاری با تلویزیون اشاره کرد وگفت: در تلویزیون یک لابیرنت باج وجود دارد که قبلاً زیر میز بود اما الان رو آمده و به وضوح و با کمال بی‌شرمی درصد می‌گیرند! به نظر می‌رسد هیچ برنامه‌ای ساخته نمی‌شود مگر اینکه درصدش را پرداخته باشد. نمی‌خواهم همه‌ی مدیران تلویزیون را متهم کنم؛ آدم‌های سلامت هم حتماً بین آنها هست ولی این روش از قبل بوده و آقای ضرغامی هم می‌خواست این مسائل را از بین ببرد اما زورش نرسید. از طرفی تلویزیون دیگر اعتبار ندارد که من برایش کار کنم و آنها هم مایل نیستند من برایشان کار کنم.

آرزوی سلامتی برای شجریان و کیارستمی حذف شد

آرزوی سلامتی برای شجریان و کیارستمی بخش دیگری از سخنان پور احمد بود که از خندوانه حذف شد و او در این زمینه گفت:در این برنامه درباره‌ی شجریان و کیارستمی هم صحبت و برایشان آرزوی سلامتی شد که آنها هم حذف شد. خودم در اخبار دیدم که از شجریان چند عکس پخش شد اما چطور چند عکس از کیارستمی در آرشیو صدا و سیما نبود که پخش شود!؟

 

سایت ناگهان
کیومرث پوراحمدرامبد جوانخندوانهکارگردانمحمد رضا شجریانعباس کیارستمیتلویزیونسانسور

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند