سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

همسر نگار فروزنده وجود خارجی ندارد!


سایت ناگهان

خبر ازدواج، طلاق و دیگر مسائل زندگی خصوصی هنرمندان و به طور کلی افراد مشهور جامعه همواره جذابیت‌های زیادی دارد. همین جذابیت‌ها سبب شده تا عده‌ای نیز از این موضوع سوءاستفاده کنند و هر از گاهی خبری به دروغ در این زمینه منتشر کنند.

 
به گزارش سایت ناگهان،  در روزهای گذشته نگار فروزنده ، بازیگر سینما و تلویزیون در گفت‌وگویی به مورد جالب توجهی اشاره کرد و با رد خبر ازدواجش با آقای فربد زمهریری گفت: من تا به امروز ازدواج نکرده‌ام و مجرد هستم. نمی‌دانم مرتبه اول این اسم و فامیلی ناآشنا از ذهن کدام آدم خلاقی درآمد که اصرار داشت من را به عنوان همسر آقای فربد زمهریری معرفی کند.
 
نگار فروزنده
 
وی با بیان اینکه بار اولی که خودم در یک سایت دیدم که من را همسر ایشان معرفی کرده‌اند تعجب کردم و کنجکاو شدم که ببینم این آقا کیست و اصلا وجود خارجی دارد یا نه افزود: ساعت‌های زیادی را پای اینترنت گذراندم تا با این آقا آشنا شوم یا حداقل یک عکسش را ببینم و اگر در خیابان او را دیدم، متوجه شوم کیست، اما تحقیقات فراوان من ثابت کرد شخصی به نام فربد زمهریری اصلا وجود ندارد و معرفی او در اینترنت به عنوان شوهر من علتی جز یک شیطنت نامناسب نبوده است.
 
فروزنده با اشاره به اینکه یک شخصیتی ساخته شده، اسم و فامیل به او داده شده و به عنوان همسر من معرفی شده. این هم از آسیب‌های فضای مجازی است و من بابت این نوع فعالیت‌های بعضی‌ها واقعا متاسفم ادامه داد: من مجردم و این حرف درست نیست. من ناراحتم از این‌که می‌بینم چرا عده‌ای جنبه آزادی بیان را ندارند و بی‌دلیل دوروبر بقیه حاشیه‌پراکنی می‌کنند.
 
وی عنوان کرد: من همیشه از حاشیه‌سازی دور بوده‌ام و دوست ندارم راجع به من حرف‌هایی زده شود که بابت آنها مجبور به پاسخگویی باشم.

 

سایت ناگهان
نگار فروزندهسینماتلویزیونبازیگرازدواجفربد زمهریری

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند