سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

جنجال حضور مجری شبکه من و تو درجشنواره بین‌الملل فیلم فجر! + تکمیلی


سایت ناگهان

اگر از کیفیت فیلم‌ها و کشورهایی شرکت کننده در جشنواره بین‌المللی فیلم فجر بگذریم، این جشنواره در سومین روز برگزاری خود با انتشار یک عکس خبرساز شد و آن عکسیست که برخی آن را منصوره حسینی مجری شبکه من و تو می‌دانند.


به گزارش سایت ناگهان، منصوره حسینی از جمله مجریان و خبرنگار اتاق خبر شبکه “من و تو” است و عکسی که یکی از خبرگزاری‌ها منتشر کرده شباهت زیادی به این مجری شبکه من و تو دارد.

 

منصوره حسینی


البته تا کنون خود این مجری و یا مسئولان سینمایی کشور در این زمینه اظهار نظری نکرده‌اند، اما اگر فرد مورد اشاره منصوره حسینی نیز نباشد، شباهت بسیاری به او دارد.

 

منصوره حسینی


لازم به ذکر است که سایت ناگهان در صورت کسب اطلاعات تکمیلی اطلاع‌رسانی‌های لازم را انجام می‌دهد.

تکمیلی

در این رابطه  کیوان کثیریان مدیر روابط عمومی جشنواره فیلم فجر در پاسخ به حضور این مجری عنوان کرد: جشنواره جهانی فیلم فجر تنها مسئول میهمانان رسمی‌اش است و در قبال حضور تماشاگران عادی تعهدی ندارد.


وی ادامه داد: روزانه چند هزار نفر از جشنواره بازدید می کنند و کنترل عدم سوء پیشینه این تعداد امکان پذیر نیست. ضمنا هیچ پیش آگاهی از حضور ایشان وجود نداشت و هیچ کارتی به هیچ شکل در اختیارشان قرار نگرفت. طبعا ورود وی به کشور و تردد آزادانه در اماکن عمومی تحت مسئولیت مراجع ذی ربط دیگری است نه جای دیگر.

 

از طرفی پیگیرهای صورت گرفته نشان می‌دهد عکس منتشر شده خود منصوره حسینی خبرنگار و گوینده شبکه "من و تو" است که سابقا در این شبکه فعالیت می‌کرده است.


وی مدت بیش از دو ماه است که از فعالیت در این شبکه ابراز پشیمانی کرده؛ استعفا داده و به ایران بازگشته است.


 آنگونه که ایلنا نوشته است  برای منصوره حسینی هیچگونه کارت اصلی برای ورود به جشنواره از سوی مسئولان صادر نشده و حضور وی نیز از سوی مدیران جشنواره با استقبال همراه نبوده است. بلکه وی به عنوان یک فرد عادی و با تهیه کارت هواداری و بلیت به جشنواره فیلم فجر آمده است. او شب جمعه (۳ اردیبهشت) به تماشای یکی از فیلم‌های جشنواره نشسته است.


منصوره حسینی قبل از حضور در شبکه من و تو به عنوان خبرنگار و روزنامه‌نگار در روزنامه‌های همشهری و تهران امروز فعالیت می‌کرده است.

 

 

سایت ناگهان
منصوره حسینیشبکه من و تومجریجشنواره بین‌المللی فیلم فجر

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند