سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

آتنه فقیه نصیری : ام اس برایم برکت و نعمت است !


سایت ناگهان

آتنه فقیه نصیری بازیگر 47 ساله کشورمان که چند روزی است خبر ابتلای او به بیماری ام اس داغ شده است در مصاحبه تلویزیونی از مردم خواست که به اخبار منتشر شده از صفحات جعلی اینستاگرام و کانال های تلگرام توجهی نکنند و به صراحت اعلام کرد که هیچ کانال تلگرام و صفحه ایستاگرام عمومی ندارد .


این بازیگر خوش روحیه  که خودش خبر بیماری خود را منتشر کرده افزود :دو سالی است که به  بیماری ام اس دچار شدم.در ابتدا به علت شوکی که به  فرد وارد می شود باور کردن آن برای شخص سخت است و از آنجا که پزشکان نتوانستند دلیل خاصی را برای این بیماری کشف کنند، ناگهانی بودن آن پذیرش بیماری را سخت تر میکند.از طرفی دیگر به این موضوع فکر میکردم که دچار عیبی شدم و دلم نمی خواست دیگران را از این ناتوانی باخبر کنم.تنها خانواده و دوستان خیلی نزدیک من از این راز با خبر بودند و من از آنها بابت رازداریشان سپاسگزارم.

 

آتنه فقیه نصیری : ام اس برایم برکت و نعمت است !

 

زمانی که من روند درمان بیماری را طی میکردم شرایط بسیار خوبی داشتم و حمله ای که قبل از عید داشتم برایم بسیار باورنکردنی بود.این باعث شد که من موضوع را علنی کنم چرا که دیگران متوجه بد راه رفتن و  شرایطم شدند.همیشه  از جنجال و سروصدا به دور بودم ودوست نداشتم  این موضوع تبدبل به یک شو و نمایش شود.من مجبور شدم که بیماریم را اعلام کنم.


آتنه فقیه نصیری  که با بیماری خود کنار آمده است اعتقاد دارد زمانی که حقیقت را میگویی،آزاد می شوی.تا امروز از این موضوع فرار میکردم ولی از این به بعد احساس آزادی میکنم.این هنرمند بی حاشیه افزود :کم کار کردنم باعث سوتفاهم برای دوستان مطبوعاتیم  می شد و آنها چون حقیقت را نمیدانستند برای خود تفسیرهای مختلفی میکردند.همه این عوامل باعث شد که خودم خبر بیماریم را منتشر کنم البته از این حاشیه های ایجاد شده احساس رضایت نمیکنم.


وی ادامه داد همچنان اگر شرایطی ایجاد شود و  کسی من را همین گونه که هستم بپذیرد علاقمند هستم که کار کنم.هفته ای یک بار آمپولی تزریق میکنم که باعث میشود بیست و چهار ساعت تب و لرز کنم.اگر کسی بتواند این ریسک را قبول کند، متن و گروه هم برایم قابل قبول باشد ،کار خواهم کرد.


آتته فقیه نصیری در پایان به بیماران مبتلا به ام اس این پیام را داد که  این بیماری برای من یک برکت و نعمت است.برای اینکه شیوه جدیدی از زندگی کردن ولذت بردن از زندگی را به من یاد داده است.

 

سایت ناگهان برای این بازیگر ارزنده کشورمان آرزوی سلامتی دارد.
 

سایت ناگهان
آتنه فقیه نصیریام اسبیماریبازیگرهنرمندان

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند