سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

طرفداران فریال و استیج بخوانند


سایت ناگهان

این روزها کسی نیست که از برنامه ی استیج در یکی از شبکه های ماهواره ای بی خبر باشد. برنامه ای که با حضور 4 داور به نام های رضا روحانی ، بابک سعیدی ، حامد نیک پی و  شهرام آذر (گروه سندی) در پی کشف استعدادی جدید در عرصه خوانندگی هستند.

 
از روز اولی که این برنامه شروع به کار کرد، حاشیه های بسیاری را به دنبال داشت. عده ای اعتقاد دارند این برنامه فقط شویی سرگرم کننده است و شرکت کنندگان آن از پیش تعیین شده اند و تمام رای گیری ها و حاشیه های آن فقط برای مهیج کردن این برنامه است که در همین راستا حذف خودخواسته ی یکی از شرکت کنندگان در اواسط برنامه به نام سولماز و حرف از دست های پشت پرده سروصدای زیادی به پا کرد.
 
اینکه بسیاری از بینندگان استیج ، خود را بیش از اندازه درگیر حاشیه های این برنامه کرده اند و شبانه روز در پیج های اینستاگرام شرکت کنندگان مشغول کامنت گذاری می باشند بسیار جای تعجب است!! 
 
یکی از پرحاشیه ترین شرکت کنندگان، فریال است که از روز اول مسابقه با آرایشی متفاوت و پوششی خارج از عرف، مورد توجه قرار گرفت. 
 
اگر بخواهیم بیوگرافی فریال را مختصرا توضیح دهیم باید بگوییم او در شهر رشت به دنیا آمده است، از کودکی با آواز شبانه لالایی مادرش به خوانندگی علاقمند شد و این حس لذت بخش را در انجام هیچ کاری تجربه نکرد و در هر زمانی چه در خانه و مدرسه و جمع های دوستانه همیشه در حال خواندن بود... او حتی زمانی که در ایران بود، چند کنسرت خصوصی برای بانوان برگزار کرد که یکی از آن ها به جشنواره موسیقی بانوان گل یاس راه یافت.
 
فریال با اینکه فارغ التحصیل رشته ی کامپیوتر است، دو مدال طلای قهرمانی در مسابقات ورزشی ایروبیک نیز دارد. ولی علاقه ی او به خوانندگی باعث شد که دور از رشته ی تحصیلی و ورزشی خود، برای تحقق رویای خوانندگی به استرالیا مهاجرت کند.
 
جالب توجه است فریال، با بازیگری در فیلم "سپیده دم" در بخش بهترین هنرپیشه نقش اول، در جشنواره فیلم سیدنی کاندید شد و در حال حاضر در رشته ی "موسیقی معاصر" مشغول به تحصیل می باشد. 

در آخر سایت ناگهان به طرفداران برنامه استیج پیشنهاد میکند که دور از تمام حاشیه ها از دیدن برنامه لذت ببرند.

 

فریال روحانی

عکس جدید فریال همراه تهیه کننده ی وی آقای رضا روحانی

 

فریال استیج

 

فریال

 

فریال خواننده برنامه استیج

 

فریال استیج

 

سایت ناگهان
استیجفریالرضا روحانیبابک سعیدیحامد نیک پیشهرام آذرسندیخوانندگیمن و توتلویزیونموسیقیبیوگرافی فریالکنسرتبیوگرافی

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند