سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

سوال امیر تتلو از ظریف: چرا براى كار انرژی هسته اى از ما تشکر نشد؟!


سایت ناگهان

امیر تتلو ، خواننده زیر زمینی کشورمان در واکنش به حضور دکتر محمد جواد ظریف ، وزیر امور خارجه در برنامه دید در شب در پیامی  با انتقاد از اینکه چرا به او اجازه فعالت داده نمی‌شود عنوان کرد: چرا براى كار انرژی هسته اى حتى يك تشكر خشك و خالى هم از ما نشد؟!

 
به گزارش سایت ناگهان، در این پیام که در صفحه اینستاگرام امیر تتلو منتشر شده آمده است:"با عرض سلام و خسته نباشيد و عرض ادب و ارادت به جناب آقاى دكتر ظريف : آقاى دكتر من رو حساب علاقه اى كه به شما داشتم و دارم مصاحبه ى شمارا با دقت نگاه كردم !! تاكيد شما بر اين بود كه نبايد كسى را قضاوت كرد و حتى اگه شب كسى رو مست ديدى نبايد فردا به چشم گناهكار نگاهش كنى !! پس چرا من اين همه سال قضاوت شدم و ميشم و چرا براى كار انرژی هسته اى حتى يك تشكر خشك و خالى هم از ما نشد ؟!؟ چرا به خاطر تتوهام به من اجازه ى بازى در فوتبال و برگذاريه كنسرت داده نميشه ولى به بقيه اين اجازه داده ميشه !!!
 
امیر تتلو
 
 
چرا به سايت هاى مجاز موسيقى ميگن آهنگهاى من رو نذارن و من رو به جاى تبليغ براى رسانه هاى خودمون به طرف شبكه هاى ماهواره اى ميكشونن ؟!؟ چرا من با اينكه نزديك سه ميليون هوادار فقط در اينستا دارم و قصد كمك و خدمت كاملا بى منّت به كشورم رو دارم و اين رو بارها به صورت علنى اعلام كردم اين اجازه بهم داده نميشه ؟!؟ واقعا من از شما يك قهرمان تو ذهنم ساختم و ازتون انتظار صداقت بيشترى تو مصاحبتون داشتم ! در آخر براتون از خداوند سلامتى و عشق ميخوام و اميدوارم اين صحبت من رو بى جواب نذارين "خواهش ميكنم " به خدا منم ايرانيم و قصدم كمك به كشورمه و خسته شدم ديگه ."

 

سایت ناگهان
امیر تتلودکتر محمد جواد ظریفوزیر امور خارجهخواننده زیر زمینیتتوموسيقىخوانندهدید در شبظریفانرژي هسته اىتلویزیونکنسرت

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند