سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

افشاگری جدید پیرامون احسان علیخانی!


سایت ناگهان

سریال نرگس از جمله سریال‌های خبرساز تلویزون در سال 85 بود. سریالی با که فوت پوپک گلدره پس از نیمی از ساخت سریال حاشیه‌های آن آغاز شد و پس از پایان پخش سریال هم انتشار فیلم‌های خصوصی زهرا امیر ابراهیمی این حواشی را به اوج رساند. اما این سریال پس از 10 سال دوباره خبرساز شد و آن نیز افشاگری جدید پیرامون بازیگر شدن احسان علیخانی در آن بود!

 

به گزارش سایت ناگهان، در برنامه سه ستاره که اختصاص به انتخاب تلویزیون در سال جاری دارد آرش ظلی پور از سیروس مقدم خواست که برای اولین درباره سریال «نرگس» افشاگری کند!
 
افشاگری که داستان آن به احسان علیخانی بر می‌گردد و گویا در زمان پیش تولید سریال «نرگس» مقدم از احسان علیخانی خواسته بود که به عنوان بازیگر در کارش حضور داشته باشد و ایفای نقش احسان را برعهده بگیرد.
 
 
احسان علیخانی
 
علیخانی که از یادآوری این خاطره شوکه شده بود گفت:« یادم می‌آید آن موقع مجری برنامه «صبح آمد» بودم و خودم دوست داشتم که در کار آقای مقدم بازی کنم اما آقای پورمحمدی در آن زمان به من اجازه ندادند که برنامه «صبح آمد» را ترک کنم.»
 
مقدم در ادامه حرف او گفت:« حتی آن زمان ما خواستیم یکی دیگر جای آقای علیخانی در آن برنامه بگذارند تا ایشان بتواند همراه ما باشد اما آقای پورمحمدی اجازه نداد. ما می‌خواستیم که اتفاقی مشابه شهاب حسینی در «پلیس جوان» برای احسان علیخانی رخ بدهد اما نشد. من معتقدم او بسیار جذاب و کاریزماتیک است و می‌توانست در بازیگری موفق باشد.»
 
 علیخانی در تکمیل حرفهای این کارگردان گفت:« آقای مقدم که واقعاً به من لطف دارند اما من باید از آقای پورمحمدی تشکر کنم که در آن زمان این اجازه را به من ندادند چون الان بعد از سالها می‌دانم که من این کاره نیستم.
 
سایت ناگهان
احسان علیخانیتلویزونبازیگرسریال نرگسزهرا امیر ابراهیمیبرنامه سه‌ستارهسیروس مقدم

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند