سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

آخرین مصاحبه جنجالی مهرداد اولادی | تازه به آرامش رسیده ام


سایت ناگهان

مهرداد اولادی

آخرین حرف های مهرداد اولادی درباره زندگی شخصی و ورزشی اش  را در سایت ناگهان بخوانید.


مهرداد اولادی قبل از وداع با طرفدارانش، در مصاحبه ای که در رستوران تازه تاسیسش به نام بروسک واقع در سعادت آباد تهران انجام شد، علت دوری از میادین ورزشی را یکی دو مصدومیت ناخواسته اعلام می کند و می گوید در حال حاضر به تمرین اختصاصی می پردازد و در این فاصله به اتفاق دوستی اقدام به افتتاح رستوران نموده تا در کنال فوتبال، بیزینس و کسب و کار خود را  داشته باشد و سرگرم شود. جالب است که بدانید مهرداد اولادی او از طرفداران امیر تتلو است و امیر تتلو غیر از اینکه از دوستان خوبش محسوب می شود، از اوبه عنوان خواننده ای قوی نام می برد.

 

مهرداد اولادی

عکس مهرداد اولادی


مهرداد اولادی با وجود شغل جدیدش، خود را همچنان عاشق فوتبال دانسته، اما حاضر نیست برای اینکه خود را در تیمی جا کند به هر در و دیواری بزند و ترجیح می دهد احترامش حفظ شود.
او جدایی از تیم پرسپولیس و پیوستن به تیم استقلال را (با احترام به تیم استقلال) تصمیمی فوق العاده اشتباه می داند چرا که از شانزده سالگی پرسپولیسی بوده و همه چیزش را از پرسپولیس دارد و صحیح نبوده یک هو از استقلال سر در بیاورد. در ادامه توضیح می دهد در ان زمان برای اینکه در تیم ملی انتخاب شود می بایست در تیم بزرگی بازی نماید تا دیده شود. مهرداد اولادی میگوید مربی وقت پرسپولیس (علی دایی) او را نخواست، و وی حاضر شده بود حتی بدون هیچ پولی برای پرسپولیس بازی نماید . با این حال مهرداد اولادی اعتقاد دارد مربی گری سلیقه ایست و از دایی به بزرگی یاد می کند.

 

فوت مهرداد اولادی

مهرداد اولادی


مهرداد اولادی خاطرنشان می نماید در طول دوران ورزشی به هرحال اگر دل استقلالی ها و پرسپولیسی ها و حتی ملوانی ها از من شکسته شد ناخواسته بوده و با اینکه کنارش مشاورین خوبی هم وجود داشته اما مشکل به خودش برمیگردد که در این مسیر فرد حرف گوش کنی نبوده است. 
به گزارش سایت ناگهان، مهرداد اولادی علاقه ای به مرور حاشیه های ورزشی گذشته اش ندارد و تازه به آرامش رسیده است. وی صراحتا اعلام میکند گذشته ها گذشته و نگاهش به آینده می باشد.
با این حال وی یادآور می شود برای هر تیمی که در آن فعالیت داشته با دل و جان بازی کرده است. و حتی در ملوان هم باوجود اینکه سرباز بوده هیچوقت خود را به مصدومیت عمدی نزده و مردم انزلی را دوست دارد و ملوان یکی از تیم های محبوبش می باشد.
در مورد نرفتن به تیم شالکه می گوید مشاورینش به او گفته بودند آنجا بماند اما مهرداد اولادی باز به حرف های مشاورینش گوش نکرده و به خاطر خدمت مقدس سربازی برگشته است.  شاید باور این امر مشکل باشد اما دوستان نزدیکش در جریان ماجرا بوده اند.

 

مهرداد اولادی

عکس اینستاگرام مهرداد اولادی

 

در ادامه مهرداد اولادی اضافه می کند : فکر میکردم فوتبالیست همیشه در اوج می ماند و باز میتوانم چنین موقیتی کسب نمایم که چنین نشد.شاید قسمت بوده قدر چیزهایی را که دارم بدانم! چون برخلاف سال های گذشته که در بورس بودم، در این پنج شش ماه اخیر، اتفاقاتی افتاد که دیگر بر سر زبان ها نبودم. در این شرایط خیلی ها که از دوستان چندین ساله ام بودند کنارم گذاشتند! مشکلی نیست این نشان داد که دوستان خوبم را شناخته و قدر موقعیتم را بدانم و اگر برگردم اشتباهات گذشته ام را تکرار نخواهم کرد.

 

مهرداد اولادی جدید

عکس مهرداد اولادی

مهرداد اولادی 95

 

متاسفانه مهرداد اولادی عزیز، ستاره فوتبال و مهاجم سابق تیم ملی در روز 31 فروردین به علت ایست قلبی دیده از جهان فرو بست.

 

سایت ناگهان
مهرداد اولادیفوتبالفوتبالیستاستقلالپرسپولیسمرگملوان

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه ورزشی :
  داغ ترین ها  ببین و بخند