سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

درآمد 100 میلیونی فوتبالیست خوش‌تیپ با شیوه‌ای غیرمتعارف!


سایت ناگهان

هر از گاهی در خبرها می‌شنویم که برخی از افراد باهوش، دانشمندان  و چهره های سرشناس اقدام به فروش اسپرم خود می‌کنند، موضوعی تا کنون در کشورمان به دلایل مسائل فرهنگی و قانونی تاکنون از آن سخنی به میان نیامده است.

 
به گزارش سایت ناگهان، با این وجود در روزهای گذشته روزنامه وقایع اتفاقیه در یک گزارشی مدعی شد یک ستاره سرشناس و خوش تیپ فوتبال ایران اسپرم خود را به خانواده ای فروخته و مبلغ یکصد میلیون تومان هم برای این کار دریافت کرده است.
 
خبر فوق از زبان یکی از پرستاران مراکز ناباروری اعلام شد و وی در بیان جزئیات آن گفت: روزی خانواده ای به اتفاق یک ورزشکار معروف به این مرکز آمدند و آنطور که من شنیده ام آن ورزشکار معروف 100 میلیون تومان از خانواده ای که اسپرم را دریافت کرده اند گرفته است.
 
لازم به توضیح است که بانک اسپرم کشور مدت هاست تشکیل شده تا خانواده هایی که از ناباروری آقایان رنج می برند، با مراجعه به این بانک و دریافت اسپرم و انجام عمل لقا مصنوعی دارای فرزند شوند؛ اما بر اساس قوانین پذیرش اهداکننده در مراکز مجاز با توجه به قوانین و راهنماهای اخلاقی صورت می پذیرد و معمولا دریافت کنندگان از هویت فرد اهدا کننده اطلاعی ندارند.
سایت ناگهان
فوتبالفوتبالیستخوش تیپاسپرمناباروری

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه ورزشی :
  داغ ترین ها  ببین و بخند