سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

حالا مهتاب؛ برنامه جدید رضا رشیدپور در پنجشنبه شب ها


سایت ناگهان

رضا رشیدپور  با آغاز برنامه «حالا خورشید» از صبح امروز( 11 اردیبهشت ماه) که از شبکه سه سیما روی آنتن رفته است از برنامه دیگرش با عنوان «حالا مهتاب» سخن گفت.


به گزارش سایت ناگهان رضا رشیدپور که این روزها پس از 7 سال ممنوع التصوریری دوباره به تلویزیون برگشته است از اجرای یک برنامه شبانگاهی در پایان هفته در شبکه سه سخن گفت که با برنامه «صفر صفر» وی در ایام نوروز شباهت دارد.


وی نام این برنامه را «حالا مهتاب» ذکر کرد و در توضیح آن گفت: برنامه ای در آخر هفته ها دارم که مدل گفتگوهای صفر صفری را دارد و قرار است با عنوان «حالا مهتاب» پنجشنبه شب ها به صورت زنده از شبکه سوم سیما پخش شود.

 

رضا رشیدپور


رشیدپور  برنامه صبحگاهی روزانه حالا خورشید را نوستالژی برنامه های صبحگاهی‌ خود در شبکه یک سیما دانست و افزود: من حدود یک و نیم دهه پیش یک برنامه صبحگاهی در شبکه یک داشتم که بسیار پرمخاطب بود و وقتی شبکه سه سیما به من پیشنهاد اجرای یک برنامه را داد، استقبال کردم چراکه دوست داشتم برای بازگشتن به تلویزیون برنامه‌ای صبحگاهی داشته باشم.


او با اشاره به اینکه حالا خورشید یک مجله صبحگاهی با طعم پرتقالی است که فضایی جذاب، اکتیو و شاد دارد و در کنار آن به اطلاع رسانی و تحلیل اخبار می پردازد ادامه داد: مدل برنامه حالا خورشید با برنامه های صبحگاهی که تا حالا از تلویزیون دیده ایم، متفاوت است و این مجله صبحگاهی به عنوان یک نمونه مرجع خبری و اطلاع رسانی به کار می رود و تا حدودی چالش هم در آن وجود دارد.


رشیدپور با اعلام اینکه چهره ها و مسئولان در حالا خورشید از کارنامه خود دفاع می کنند ادامه داد: در این برنامه بخشی به نام کارنامه داریم که مردم در آن به یک سری از رویدادها و شخصیت ها نمره می دهند. این شخصیت می تواند یک چهره فرهنگی، هنری و یا سیاسی باشد که در طول هفته مردم به او نمره می دهند و در انتهای هفته او به برنامه می آید و از کارنامه خود دفاع می کند. به طور مثال ممکن است مردم به یک وزیر نمره ۱۴ بدهند و او در پایان هفته به برنامه آمده و از عملکرد خود سخن بگوید.

شایان ذکر است که برنامه حالا خورشید شنبه تا چهارشنبه ساعت ۸ صبح از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

سایت ناگهان
رضا رشیدپورحالا خورشیدحالا مهتابمجریتلویزیونرشیدپوربرنامه زنده

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند