سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

داستان بازداشت هفت بازیگر معروف در یک پارتی شبانه + اسامی


سایت ناگهان

 خبر بازداشت هفت بازیگر معروف در یک پارتی شبانه را اولین بار خبرگزاری منتسب به قوه قضاییه منتشر کرد، خبری که با وجود تایید مسئولان واکنش هایی را به همراه داشته است.


به گزارش سایت ناگهان، چهارشنبه شب گذشته خبرگزاری میزان اولین بار در خبری کوتاه به بازداشت هفت بازیگر معروف سینما در باغی ۴۰ هزار متری در منطقه سعادت آباد تهران اشاره کرد.


آنگونه که در این خبر آمده این پارتی جمعه شب گذشته برگزار شده و از محل این پارتی که هفت بازیگر معروف سینما در آن حضور داشتند، ۸۰ بطر مشروبات الکلی کشف شده است.


با آنکه تا کنون نام این هفت بازیگر اعلام نشده است، اما حسین نوش آبادی سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در واکنش به این خبر گفت: همیشه به هنرمندان توصیه کرده‌ایم که بخاطر یک لحظه غفلت و لغزش ، هویت و جایگاهشان را به حراج نگذارند.


وی با بیان اینکه این خبر تاسف بار را شنیدم و این قبیل اخبار هم جای تاسف و هم جای نگرانی داردادامه داد: بارها گفته‌ایم هنرمندان ما هرچه دارند از حمایت مردم دارند، مراقب رفتارهایشان باشند و منزلت و جایگاهشان را حفظ کنند.


نوش آبادی با اشاره به اینکه آنها نباید با رفتارهای ناشایست ،اعتمادی را که از سوی مردم جلب کرده‌اند براحتی از دست بدهند افزود: هنرمندان بسختی به شهرت و محبوبیت می رسند و نباید براحتی روی آنچه که سبب شهرت و محبوبیتشان شده است پا بگذارند.


وی با بیان اینکه رعایت اخلاق، اصول و مبانی شرعی و قانونی، پایبندی به سبک زندگی ایرانی و اسلامی و پایبند بودن به حداقل هایی که مردم انتظار دارند حقی است که مردم بر گردن هنرمندان دارند و آنها نباید بخاطر چند لحظه خوشگذرانی هویت خود را زیرسوال ببرند و جایگاهشان را به حراج بگذارند ادامه داد: البته اکثر هنرمندان ما متعهد و پایبند به اصول هستند و حداقل هایی از آنها هم که بر اثر قرار گرفتن در شرایط خاص دچار غفلت و لغزش می شوند باید سعی کنند تا تلاش هایی که خودشان و جامعه در قبال آنها کرده است ، به هدر نرود.

شایان ذکر است که برخی نیز انتشار خبر فوق را که  در آن تاکید ویژه ای بر معروف بودن بازیگران شده است را قابل تأمل و  تکمیل کننده یک جریان سازی بعد از نامه آن سی بازیگر زن درباره بروز بی بندوباری در سینما می دانند .


تکمیلی

اخبار تکمیلی از این مراسم حکایت از آن دارد که به غیر از هفت بازیگر معروف سینما ، یک خواننده نیز در این پارتی شبانه مختلط دستگیر شده‌اند .

آنگونه که اشاره شده همسایه ها پس از سر و صدای زیاد این میهمانی، در تماس با پلیس 110 آنان را در جریان قرار دادند و ماموران نیز وقتی در مراجعه به این باغ خود را در برابر پارتی پر از مشروبات الکلی و مواد مخدر دیدند همه شرکت کنندگان را که بیشترشان به خاطر مصرف مشروبات الکلی و انواع مواد مخدر کوکائین، اسید و ماری جوانا در شرایط عادی ای نبودند بازداشت کردند.


همه این متهمان سرشناس با سپردن وثیقه آزاد هستند تا پس از بررسی پرونده شان از سوی بازپرس ویژه دادسرای ارشاد و صدور کیفرخواست در مجتمع ویژه ارشاد محاکمه شوند.


در بین بازیگران 4 نفر زن و 3 نفر مرد بوده اند و عجیب اینکه 3 زن بازیگر با همسرانشان در این پارتی شبانه حضور داشتند.


اسامی بازداشت شدگان در این پارتی بدین شرح است: "الف.ح" بازیگر مرد، "ن.خ" بازیگر زن ، "ک.د" بازیگر مرد، "م.الف" بازیگر زن، "ح.ن" بازیگر مرد، "آ.ج" بازیگر زن، "س.ق" بازیگر زن، "الف.ع" خواننده .

 

سایت ناگهان
بازیگرپارتی شبانهمشروبات الکلی

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند