سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

رضا یزدانی در نمایش عاشقیت محمد رحمانیان، تیرماه 95 به روی صحنه خواهد رفت


سایت ناگهان

پس از حضور ستارگان در کنسرت رضا یزدانی، محمد رحمانیان نویسنده و کارگردان سرشناس هنرهای نمایشی دلیل حضورش را صدای منحصر به فرد یزدانی و علاقه اش به این خواننده می داند. 

به گزارش سایت ناگهان، رحمانیان با اشاره به سابقه همکاری بسیار خوب با این هنرمند در نمایش روزهای آخر اسفند، از همکاری مجدد با رضا یزدانی به عنوان بازیگر و خواننده در موسیقی نمایش عاشقیت نام می برد و امیدوار است علاقمندان به تئاتر در تیرماه 95 شاهد اجرای این نمایش باشند.

 

 

پوستر موسیقی نمایش عاشقیت به کارگردانی استاد محمد رحمانیان

پوستر موسیقی نمایش عاشقیت به کارگردانی استاد محمد رحمانیان

 

شایان ذکر است موسیقی نمایشِ «عاشقیت» تیر و مرداد ۹۵ در تماشاخانه ایرانشهر، سالن استاد سمندریان به روی صحنه می رود. نویسنده این تئاتر محمد رحمانیان، نمایش‌نامه‌نویس، کارگردان و مدرس سرشناس تئاتر است و علی رضا افکاری (آهنگساز و تنظیم کننده موسیقی) و رضا یزدانی (خواننده پاپ _ راک) در تولید موسیقی این نمایش با وی همکاری می کنند.


بهنوش طباطبایی از بازیگران این موسیقی نمایش، در این باره به بانی فیلم توضیح داد: “فعلا سر کار برای تمرین تئاتر «عاشقیت» هستم که تیرماه قرار است روی صحنه برود. در حال حاضر وقتم صرف تمرین برای این نمایش می شود و فرصتی برای بازی در کار دیگری ندارم. این کار که در قالب کار موسیقی نمایش در حال ساخت است و در این کار با رضا یزدانی و اشکان خطیبی همکاری می کنم.”


هومن برق نورد و اشکان خطیبی از دیگر بازیگران موسیقی نمایش «عاشقیت» هستند. علاقه مندان برای اطلاعات بیشتر و هماهنگی می توانند با شماره همراه ۰۹۱۲۲۰۴۱۹۶۸ تماس بگیرند.

 

عکس رضا یزدانی در پشت صحنه نمایش روزهای آخر اسفند به کارگردانی محمد رحمانیان

عکس رضا یزدانی در پشت صحنه نمایش روزهای آخر اسفند به کارگردانی محمد رحمانیان

سایت ناگهان
رضا یزدانیمحمد رحمانیانبهنوش طباطباییرضا یزدانیهومن برق نورداشکان خطیبیعاشقیتنمایش عاشقیت

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند