سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

ترخیص عزت‌الله انتظامی از بیمارستان/ حال آقای بازیگر سینمای ایران خوب است


سایت ناگهان

عزت‌الله انتظامی، آقای بازیگر سینمای ایران که در بیمارستان بستری شده است در تشرح وضعیت جسمانیش گفت:  به دلیل کمردرد به بیمارستان منتقل شدم و در حال حاضر وضعیتم بهتر است.


به گزارش سایت ناگهان،به دنبال انتشار اخباری پیرامون بستری شدن آقای بازیگر سینمای ایران در بیمارستان، عزت‌الله انتظامی در گفت وگویی با اشاره به وضعیت جسمانیش گفت: به دلیل مشکلاتی که در کمر داشتم، توسط پسرم (مجید) دو روزی است به بیمارستان آمده‌ام که خوشبختانه کمی از دردم کاسته شده است.

 

عزت‌الله انتظامی


مجید انتظامی هم که در کنار پدرش حاضر بود در رابطه با وضعیت پدر عنوان کرد: خوشبختانه مشکل خاصی نیست و احتمالا پدرم امروز از بیمارستان ترخیص می‌شود.


وی ادامه داد: چند روزی بود که آقای انتظامی از ناحیه کمر درد می‌کشید که تصمیم گرفتیم او را به بیمارستان منتقل کنیم و خوشبختانه مشکل خاصی وجود ندارد.


عزت‌الله انتظامی متولد 30 خرداد 1303 در تهران فارغ‌التحصیل دانشکده‌ هنرهای زیبای تهران در سال 1351 است که برای ادامه‌ تحصیل به مدرسه‌ شبانه‌ تئاتر و سینما در هانوفر رفت و در سال 1337 به ایران بازگشت.


از فیلم‌های سینمایی این بازیگر می‌توان به «آقای هالو»، «پستچی»، «گاو»، «ستارخان»، «صادق کرده»، «حاجی واشنگتن»، «گراند سینما»، «هامون»، «ناصرالدین شاه آکتور سینما»، «روز واقعه»، «خانه‌ای روی آب»، «دیوانه‌ از قفس پرید»، «گاو خونی»، «مینای شهر خاموش»، «آتش سبز»، «راه آبی ابریشم» و «چهل‌سالگی» اشاره کرد.

سایت ناگهان
عزت‌الله انتظامیبازیگرسینماتلویزیون

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند