سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

کمیته صیانت به ماجرای شلوار زرد رنگ سوشا مکانی ورود می‌کند!


سایت ناگهان

پس از حاشیه های که انتشار عکس‌های خصوصی سوشا مکانی، دروازه بان تیم پرسپولیس برای او به همراه داشت، این بار شلوار زرد رنگ نامتعارفش بار دیگر او را در کانون توجه ها قرار داد.


به گزارش سایت ناگهـــان چند روزی است که عکسی از سوشا مکانی در حالی که شلوار زرد رنگ نامناسبی پوشیده است در فضای مجازی دست به دست می‌شود، تصویری که به دلیل شباهت شلوار به عکس یکی از هنرپیشه های هالیودی ابتدا تصور می‌شد شاید فتوشاب باشد، اما سکوت وی و مسئولان باشگاه پرسپولیس این شائبه را کمرنگ کرد.

 

سوشا مکانی

 

 

با این وجود انتشار عکس فوق حجت‌الاسلام علیرضا علیپور، رئیس کمیته صیانت از سلامت سازمان لیگ را به واکنش وا داشت او در این باره گفت: افرادی که مشهور می‌شوند باید مراقب رفتار خود باشند. این افراد خواسته یا ناخواسته الگوی بسیاری از جوانان محسوب می‌شوند و به همین دلیل باید از رفتار و کردار خود مراقبت کنند.


وی ادامه داد: ابتدا باید صحت عکس را بررسی کنیم و در صورتی که اثبات شود این عکس واقعی است و فتوشاپ نیست این موضوع را پیگیری خواهیم کرد. اگر عکس درست باشد مکانی را خواهیم خواست تا توضیحاتش را در این باره ارائه کند. مطمئناً این موضوع را تا حصول نتیجه پیگیری می‌کنیم و در صورت لزوم برخورد لازم با وی صورت می‌گیرد.

 

سایت ناگهان
سوشا مکانیفوتبالیستپرسپولیس

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه ورزشی :
  داغ ترین ها  ببین و بخند