سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

باربد بابایی؛ از ایران موزیک تا شب کوک!


سایت ناگهان

نام باربد بابایی برای علاقه‌مندان موسیقی آشناست، مجری این شب‌های برنامه شب کوک که در گذشته  علاقه‌مندان  فعالیت او را در شبکه‌های ماهواره‌ای  «ایران موزیک» و «مهاجر» دنبال می‌کردند!
به گزارش سایت ناگهان، شب کوک عنوان برنامه ای است که این شب‌ها با تلقید از شبکه های ماهواره‌ای با هدف شناسایی استعدادهای موسیقی از شبکه نسیم پخش می‌شود.

برنامه‌ای که کارگردانی و اجرای آن بر عهده باربد بابایی است؛ مجری که بسیاری فعالیت او را در شبکه‌های ماهواره‌ای  «ایران موزیک» و «مهاجر» به عنوان یک مجری تخصصی موسیقی به یاد دارند و همین فعالیت کافی بود تا حضور وی در شبکه نسیم و برنامه شب کوک با انتقاد گسترده مواجه شود.

باربد بابایی متولد ۱۳۵۷ است ، لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارد  و بیشتر از اجرا به بازیگری علاقه دارد و خودش می گوید که هفت سال برای بازیگری زحمت كشیدم نمی خوام با انتخاب نادرست همه چیز خراب شود.
باربد بابایی به غیر از کار تئاتر در چندین فیلم سینمایی و سریال نیز بازی کرده است، که می‌توان به فیلم بیخوابی اسب ها،سیلی شیرین و سریال روزهای به یاد ماندنی  اشاره کرد.

شنیده‌ها حکایت از آن دارد که باربد بابایی همسر غزل حشمت بازیگر و مجری کودک است. البته این دو مدتی نیز بعنوان همکار در کنار هم مجری گری کودک رو بر عهده داشتند.

 

باربد بابایی و غزل حشمت


با وجود تمامی این تفاسیر باربود بابایی این روزها دوباره با برنامه شب کوک در محور توجه‌ها قرار گرفته است، البته به موازات این توجه برخی نیز به این برنامه انتقاد دارند و آن را کپی برنامه‌های شبکه‌های ماهواره‌ای ایرانی می‌دانند.

در پاسخ به انتقادات فوق باربود در صفحه اینستاگرامش می‌نویسد: در سرزميني كه به هنرمندانش به عناوين مختلف توهين ميشود ، قضاوت ميشوند ، بي دليل انگشان ميزنند بايد فاتحه فرهنگ و هنر رو در نسلهاي بعد آن سرزمين خواند.

پ.ن: عزيزاني كه هنوز درگير اين موضوع هستند كه ما برناممون تقليد از ديگرانه يادآوري كنم رفقاي بي مطالعه من اين مدل مسابقات اصلا براي ايرانيها نيست اصلش براي امريكاست و هر مليتي كه اين برنامه رو ساخته بايد طبق اصول مديا از اون برنامه اصلي پيروي كند كه هم اعراب ، هم تركها ، هم اروپاييها اين كارو ميكنن فقط برخي عزيزان انقدر دانششون پايينه كه گير اين داستان موندن

پ.ن: از دوستاني كه دنبال قاتل بروسلي، پارتي بازيهاي فرضي، پول گرفتنهاي توهمي ما هستند عرض كنم رفقاي اينچنيني شما كه رسم مسلموني نميدونيد كه قضاوت ميكنيد ما هم برامون مهم نيست كه شما چه ميگوييد خداوند ناظر بر همه چيز هست

پ.ن: در ضمن عاشقتونم انشالله لبتون هميشه خندون باشه"

در ادامه تعدادی از عکس‌های باربد بابایی توسط ناگهان منتشر می‌شود:
 

باربد بابایی

 

باربد بابایی

باربد بابایی

باربد بابایی

 

 

سایت ناگهان
باربد باباییموسیقیشب کوکشبکه نسیمبازیگرمجریغزل حشمت

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند