سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

علاقه مندان شرکت در شب کوک ویدئو با ساز نفرستند!


سایت ناگهان

هادی دمیرچی، تهیه کننده برنامه شب کوک از علاقه‌مندان شرکت و ثبت‌نام در برنامه شب کوک خواست تا ویدئو خود را با ساز نفرستند.
به گزارش سایت ناگهان، هادی دمیرچی، تهیه کننده برنامه شب کوک با بیان اینکه وجود هر گونه ساز در تصویر که برای دکور و چه در حال نواختن ممنوع می‌باشد گفت: دیدئو هایی که به این شکل برای شرکت در برنامه شب کوک  ارسال شوند تحت هیچ شرایطی تایید و منتشر نمی شوند.

وی با انتشار پیامی در کانال تلگرام خطاب به کسانی که برای شرکت در مسابقه دیوئو ارسال می‌کنند گفت:  اگر ویدئوی ارسالی شما بیشتر از دوبار برای نرم افزار ارسال شود سیستم به صورت خودکار هر دو ویدئو را حذف میکند و این به ضرر کسی می باشد که میخواهد در مسابقه شرکت کند، پس دقت داشته باشید که فقط یک بار ویدئو را ارسال کنید.

 بر اساس اعلام دمیرچی تا کنون استقبال از نرم افزار شب کوک بی نظیر بود و تا همین لحظه بیشتر از صد هزار عضو بعد از 10 روز در سیستم ثبت شده است.

شایان ذکر است که به زودی فصل تازه برنامه شب کوک در سال 1395 آغاز می شود و علاقه مندان شرکت در این برنامه تا 31 فروردین ماه فرصت دارند تا با دانلود اپلیکیشن شب کوک آثار خود را ارسال کرده تا پس از انتخاب کارشناسان امکان حضور در برنامه فوق را پیدا کنند.

 

سایت ناگهان
هادی دمیرچیشب کوکسازموسیقی

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند