سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

باربد بابایی؛ مردم ما درک درستی از موسیقی ندارند!


سایت ناگهان

برنامه شب کوک را  میتوان از پربازدیدترین برنامه های نوروزی دانست  که مخاطبان خود را راضی نگاه داشته است.با توجه به اتمام این برنامه پربیننده، حواشی آن ادامه دارد.

بسیاری از علاقمندان این برنامه همچنان با سوالات زیادی رو به رو هستند و با وجود این که تهیه کننده  و مجری برنامه بارها به سوالات آنها در رسانه ها پاسخ دادند،از انتخاب فینالیست ها همچنان قانع نشدند.

مجری برنامه باربد بابایی در مورد نحوه انتخاب فینالیست ها  این گونه پاسخ داده است: من و هادی دمیرچی از تهیه کنندگان موسیقی به شمار می آییم و ملاک ما برای انتخاب فینالیست ها تنها صدای خواننده نبوده است.چه بسا بسیار کسانی که در این برنامه حذف شدند از صدای بهتری برخوردار بودند. اجرای روی صحنه و آمادگی برای حضور در بازار موسیقی برای تهیه کنندگان اهمیت بیشتری از صدا دارد.

 

باربد بابایی مجری شب کوک با کیتار

 

او در ادامه به خوانندگانی چون بنیامین و سیروان اشاره کرد و اذعان داشت که صدای بنیامین را نمیتوان با احسان خواجه امیری مقایسه کرد اما چون موسیقی او جوان پسند است،بازار موسیقی آمادگی پذیرش او را دارد.بایایی همچنین از سیروان خسروی نام برد و با نقل قولی از سیروان خسروی، او را یک تنظیم کننده عالی دانست و نه خواننده ای خوش صدا.

باربد بایایی در مورد این که چرا مردم در انتخاب هنرمندان مورد علاقه خود دخیل نبودند،گفت:مردم و مخاطبان ما دانش و درک درستی از موسیقی ندارند.او معترضین این برنامه را افرادی احساسی و نا آشنا با علم موسیقی دانست و آرزو کرد با ادامه این گونه برنامه ها مردم بیشتر با موسیقی آشنا شوند.

مجری برنامه شب کوک،این برنامه را بسیار صادقانه دانست و هرگونه پارتی بازی و آشنایی قبلی با فینالیست های این برنامه را به شدت تکذیب کرد.

 

سایت ناگهان
شب کوکباربد بابایینوروزبنیامین بهادریسیروان خسرویاحسان خواجهخوانندهخوانندگیموسیقی

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند