سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

چند نکته طلایی برای اینکه شما هم خوش عکس باشید!


سایت ناگهان

هر کسی دوست دارد در عکس ها خوب به نظر برسد. اما متاسفانه بیشتر ما از عکس های خود راضی نیستیم. و همینطور گاه باید از افرادی عکس بگیرید که خیلی هم خوش چهره نیستند، اما در پایان می بینید که در عکس فوق العاده به نظر می رسند. اما چه حقه ای در کار است چرا بعضی ها خوش عکس هستند و بعضی ها در عین حال که چهره زیبایی دارند در عکس خیلی خوب به نظر نمی رسند. امروز سایت ناگهان به شما نکاتی را معرفی می کند که با رعایت آنها می توانید عکس های بهتری از خود بگیرید!

 

چگونه می توانیم ژست خوبی داشته باشیم و عکس های زیبا و فوق العاده بگیریم؟

 

-بزرگترین نکته در مورد آماده شدن برای گرفتن سلفی (عکس از خود با استفاده از گوشی) یاعکس پرسنلی این است که باید تمرین زیادی را جلوی آینه انجام دهید. نگاه کردن به کل صورت تمام احساسات را بیان می کند و بهترین زاویه را که شما می خواهید نشان دهید، برایتان پیدا می کند.
​   
-بهترین تصویر وقتی ایجاد می شود که شما آن را مصنوعی ایجاد نمی کنید یا خیلی درباره آن فکر نمی کنید. شاید خود شما بارها این را تجربه کرده باشید که عکس های ناگهانی بسیار زیباتر از عکس هایی شده که به ان فکر کرده اید و تمرکز داشته اید!

 

-برای ایجاد تصویری زیبا از خودتان نیاز نیست بخندید یا حتی لبخند بزنید، کافیست موضوع شاد و خوشحال کننده ای را به یاد بیاورید.


​   
-عکس ها را به صورت تمام رخ نگیرید فقط حدود سه چهارم صورت نمایان باشد.
​   

-چانه خود را به سمت پایین نگه دارید و سرتان را کمی به سمت راست متمایل کنید.
​   
​   
-به هیچ وجه لبهایتان را جمع نکنید!

​   

-دندان های بالا و پایین خود را در فاصله حدود 1 سانت از هم نگه دارید ولی لبهایتان را از هم جدا نکنید. شما با این کار گونه طبیعی خود را به دست خواهید آورد.
​   
​  

-و اما در مورد چشمهایتان: موقعی که عکاس برای گرفتن عکس حاضر می شود، چشم هایتان را ببندید و حدود دو تا سه ثانیه فشرده کنید. سپس باز کنید. راحت باشید و خوشحال.

​   

-همه این ها را در جلوی آینه انجام دهید. وقتی عکاس یا دوستتان می گوید لبخند بزنید، نترسید، فقط کار خود را انجام دهید.
​   
​   

- به پایین نگاه کردن همراه با تکیه دادن باعث می شود که هیچ چین و چروکی روی پوست مشخص نشود.
​   
​   

-صندلی های جلوی ماشین بهترین گزینه برای عکس هستند. همراه با ایجاد نور های ملایم از همه طرف، شبیه یک استودیو کوچک می شود. زاویه دوربین را کمی پایین تر از صورت خود بگیرید تا امکان استفاده از همه نورهای اطراف را داشته باشید.

​   

اکنون میتوانید عکس هایی طبیعی و فتوژنیک داشته باشید

سایت ناگهان
عکاسیعکسسلفی

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع مد و زیبایی :
  داغ ترین ها  ببین و بخند