سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

کامبیز دیرباز از همکاری با سریال "برادر" ویژه ماه رمضان انصراف داد!


سایت ناگهان

سریال برادر ماه رمضان

عکسی از بازیگران سریال برادر ویژه ماه رمضان قبل از انصراف کامبیز دیرباز

 

 

کامبیز دیرباز در اینستاگرام خود نوشت:

سلام رفقا،
از همكارى با سريال "برادر" انصراف دادم،
اعتماد و محبت شما باعث شده بيشتر از گذشته دقت كنم روى انتخاب نقش هام،
الان هم با وسواس مشغول خوندن فيلمنامه هايى كه دستم رسيده هستم تا به اميد خدا بهترين انتخاب رو داشته باشم براى شماها كه انقدر باحالين و سخت پسند و خوش سليقه.
خلاصه اش كه بدجورى ما رو خونه نشين كرديد با اون محبتتون!

 

کامبیز دیرباز سریال برادر

گریم متفاوت کامبیز دیرباز در سریال برادر ویژه ماه رمضان

 

 

به نقل از نعمت الله چگینی، حسین یاری به جای کامبیز دیرباز در نقش اصلی در سریال ماه رمضان شبکه دو به نام برادر به کارگردانی جواد افشار بازی می کند.
او همچنین گفت مشکل خاصی نبوده و این جا به جایی نقش ها فقط برای این است که حسین یاری برای ایفای نفش مسعود در سریال برادر مناسب تر به نظر می رسد.
نعمت الله چگینی اسامی بازیگران سریال برادر را این گونه اعلام کرد: 
حسن پورشیرازی، پوریا پورسرخ، لیلا اوتادی، سهیلا رضوی، سوگل طهماسبی، کاوه خداشناس، محمد رسول صفری، قدرت الله صالحی، سید مهرداد ضیایی، رضا توکلی، بهنام قربانی، مژگان بیات، علیرضا درویش زاده، امیر منصور فلاح، حسین پارسا، افسانه تهرانچی، سمیرا مهدوی شکیبا، مهرداد ایل بیگی، زهرا فراهانی. تاکنون همه بازیگران به جز حسین یاری نیز مقابل دوربین رفتند.

از لوکیشن های این سریال، میتوان به شهرک راه آهن و بازار بزرگ تهران اشاره کرد. 

 

سریال برادر ماه رمضان

عکس سریال برادر ویژه ماه رمضان 95

 

به گزارش سایت ناگهان در خلاصه داستان سریال برادر اینطور آمده که حاج کاظم پهلوان یکی از تجار معروف ایران است که بخش اعظم فعالیت او در زمینه تجارت برنج ایرانی می باشد. وی علاوه بر اینکه مردی خیر است، تمام تلاشش حمایت از تولید داخلی و ملی است. 
حاج کاظم با کمک پسرش مسعود که نقش آن را حسین یاری بازی می کند و مریم که شغلش روزنامه نگاری است، بر ضد واردات و قاچاق برنج های نامرغوب و تاریخ گذشته و مسموم مبارزه می کند. دلالال و قاچاقچیان برای انتقام و بستن راه او، با اغفال پسر دیگرش ناصر وارد دنیای تجارت سالم حاج کاظم می شوند که تمام این موضوعات باعث جذابیت سریال برادر شده و اتفاقات تازه ای را در پی دارد.

 

سایت ناگهان
کامبیز دیربازسریال ماه رمضانماه رمضان 95سریال برادرحسین یاریاینستاگرامحسن پورشیرازیسریالپوریا پورسرخلیلا اوتادیتلویزیونرمضان

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند