سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

شیلا خداداد دلیل علاقه‌اش به آمریکا را گفت


سایت ناگهان

شیلا خداداد بازیگر سینما و تلویزیون در برنامه دید در شب از علاقه‌اش به آمریکا سخن گفت.

به گزارش سایت ناگهان، شیلا خداداد که  مهمان رضا رشید پور در برنامه دید در شب بود در پاسخ به این سوال که شما در آمریکا چه می کنید؟گفت: من برای سفر به آمریکا می روم و آمریکا را دوست دارم آن هم نه برای زندگی بلکه برای تفریح و سفر، البته پدر بنده در آنجا سکونت دارد و یکی از دلایل سفرهای مکرر دیدار ایشان است.
وی در رابطه با دلیل اینکه در ذهن شیلا خداداد آمریکا با سایر کشورها متفاوت است ؟ عنوان کرد:شاید شرایط زندگی ما موجب این حالت شده است یک زمانی می خواستیم مهاجرت کنیم که در دوره ای به دلیل مخالفت  من و مادرم چون دوست داشتیم در ایران زندگی کنیم این اتفاق نیافتاد و همیشه به صورت سفر و رفت و آمد بود .
 
وی که گرین کارت آمریکا را دارد شایعه پناهندگیش به آمریکا را تکذیب کرد. او همچنین در زمینه دلیل مصاحبه‌اش با علیرضا امیر قاسمی نیز گفت: من یک دوره ای برای ادامه تحصیل به آمریکا رفتم .از آنجایی که  آنها عادتشان است که هر هنرمند یا خواننده ای را که می بینند از ایران آمده به سرعت می خواهد قضیه را سیاسی کنند و بگویند فلانی آمده که بر خلاف رژیم کشورش مبارزاتی بکند ، من هم چون اصلا آدم سیاسی نیستم و نمی دانستم موضوع از چه قرار است ،برای مصاحبه رفتم. در آن زمان هم چند شبکه بیشتر نبود یکی علیرضا امیر قاسمی، شب خیز و چند شبکه برای موزیک بود که من با پوشش اسلامی با علیرضا امیر قاسمی مصاحبه کردم ولی خب،هنگام بازگشت به فرودگاه مهر آباد یک ساعتی را در یک اتاق بودم و بعد از آن برای پاره ای از توضیحات من را به همراه پاسپورتم به یک ساختمان سنگی فرستادند ولی در نهایت به این نتیجه رسیدند که شما آدم سیاسی نیستید و فعالیت سیاسی نمی کنید.
 
شیلا خداداد
 
سامیار پسر شیلا خداداد نیز در امریکا به دنیا آمده است و او در پاسخ به این سوال رشیدپور که مگر بیمارستان ها تهران چه ایرادی داشت که در آمریکا به دنیا آمد گفت: دلم خواست پسرم در امریکا به دنیا بیاید دوست داشتم پسرم بدون اینکه بخواهد ویزا بگیرد  بتواند به جاهای مختلف دنیا سفر کند.  البته در سال ۹۲ شرایط آب و هوایی تهران بسیار ناسالم بود .

 

سایت ناگهان
شیلا خدادادآمریکارضا رشید پورعلیرضا امیر قاسمیسینماتلویزیونبازیگردید در شب

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند