سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

گفت‌وگوی جنجالی رشیدپور و خیابانی + نظرات مردم


سایت ناگهان

 

باز هم برنامه صفر صفر که توسط رضا رشیدپور اجرا می‌شود خبر ساز شد و این بار به واسطه حضور  جواد خیابانی در این برنامه و سخنان جنجالی و جالبی که او به زبان آورد.
 
به گزارش سایت ناگهان، همانگونه پیش بینی می‌شد دلیل کاندیدا شدن جواد خیابانی یکی از سوالات رشیدپور در این برنامه بود که رشیدپور با بیان اینکه ما مجری ها نباید وارد عرصه سیاست بشویم چون شهرت ما از جای دیگری آمده است خطاب به خیابان دلیل نامزد شدن را جویا شد که  خیابانی در جواب گفت: «مگر بد است آدم دلش به خاطر شهر و مردمش بسوزد؟ من می توانستم و می توانم اتوبان تهران - کرج را دو طبقه کنم. چرا از راه مجلس می شود میلیاردر و تیلیاردر شد، ولی نمی توان اتوبان دو طبقه ساخت؟ خیلی از فوتبالیست های دنیا رئیس فدراسیون فوتبال کشورشان هستند. آرنولد چه کاره شد؟ فرماندار. ریگان چه کاره بود؟ بازیگر بود. چرا من نه؟ چرا تو نه؟ یک گروهی از ورزشکاران رفتند در مجامع سیاسی خوب کار کردند، من چرا نتوانم؟"
 
اما رشیدپور به او گفت که قبول ندارد ورزشکاران و هنرمندان در عرصه سیاست موفق بوده اند که خیابانی گفت: «رسول خادم ماه بود. رسول خادم به شهر خدمت می کرد. سیاستمداران چرا می آیند توی ورزش؟ اگر یک فیلسوف، تار بزند گناه کرده؟ اگر یک تار زن، فیلسوف شود گناه کرده است؟ یک گزارشگر گناه می کند برود نماینده مجلس شود؟"
 
 
رشیدپور خیابانی
 
در پاسخ به سوال فوق رشیدپور عنوان کرد: «بله، گزارشگر گناه می کند اگر نماینده مجلس شود.» که خیابانی در جواب گفت: «کفشت را در بیاور بزن توی سرم!»
 
خیابانی با بیان این موضوع که من می توانم برای مردم کار کنم. من می خواستم در شهر خودم رستوران هایی راه بیندازم که هر کسی گشنه اش می شود برود غذا بخورد و کسی به او کاری نداشته باشد افزود: سه نفر از آقایان دارایی شان آن قدر زیاد است که اگر 20 میلیون خانواده داشته باشیم، این سه نفر می توانند به هر خانواده ایرانی 100 میلیون تومان وام بدهند. در تبریز گدا توی خیابان نمی بینی. چرا؟ مردم خودشان خود جوش این کار را می کنند. من که می توانم این کار را بکنم چرا نکنم؟ احساس می کنم می توانم در مجلس بروم و داد بزنم. حنجره اش را هم دارم. بگویم آقای رئیس جمهور این اتوبان تهران - کرج طرح ملی است."
 
اشتباهات خیابانی شهره خاص و عام است، با این وجود خیابانی اعتقاد دارد که خیلی از اشتباهاتم که در سایت ها  آمده، درست نیست."
 
وی درباره بعضی از اشتباهاتش مثل نشناختن منصور پورحیدری و اشتباه گفتن اسم برانکو ایوانکوویچ گفت: «من منصور پورحیدری را نمی شناسم؟ مگر گفتم اشتباه نمی کنم؟ آن روز اینترنت من قطع بود و نتوانستم قبل از بازی خبرها را چک کنم. اشتباه کردم. ببخشید. غلط کردم. بزنید من را. درباره کلمه ایرانکوویچ هم طنز ساختم. من حق ندارم طنز بسازم؟ به خدا اشتباه نکردم اسمش را که گفتم ایرانکوویچ.»
 
خیابانی درباره یکی از سوژه های معروفش که البته در این یکی واقعا اشتباه نکرده بود، گفت: «در گزارش بازی استقلال و پرسپولیس، یک جوری گزارش بازی من را تدوین کرده بودند که انگار به محمد نصرتی گفته بودم کثافت ولی کلمه کثافت نبود و واژه «که انصافا» بود. به خاک مادرم از اینکه باعث خوشحالی و خنده مردم می شوم راضی ام. از اینکه جوک برایم می سازند ناراضی نیستم.»
 
خیابانی در این گفت وگو به عادل فردوسی پور نیز اشاره کرد و گفت: «من از عادل تست مجری گری گرفتم. ورود عادل فردوسی پور به تلویزیون با تست من بوده است. به عادل گفتم سعی نکن جواد خیابانی بشوی. سعی کن عادل فردوسی پور بشوی.» او در پایان گفت: «تا وقتی این حنجره هست، گزارشگر هستم.»
 
وی با اشاره به اینکه خوشحالم بعد از مدتها عملکرد عادل فردوسی پور از من خیابانی بهتر شده است و من به وی افتخار می کنم در پاسخ به این سوال که آیا دوست داشتی برنامه 90 را اجرا می کردی گفت : من هیچگاه قادر به اجرا برنامه 90 نیستم چرا که عادل دراین برنامه کاملا جا افتاده است و نمی توانم این برنامه را اجرا کنم چرا که سبکم متفاوت است.
 
وی بیان کرد :به نظر من عادل دوست خوب و قابل اعتمادی است. من اتقاف تلخی برایم قبل از عید پیش اومد ومن مشکل مالی پیدا کردم و تنها کسی که به من کمک کرد عادل بود. باید گفت همه نان عمل و بازو را می خورند اما وی نان دل خود رامی خورد و من از وی تقدیر می کنم .
 
نظرات مردم در رابطه با گفت‌وگوی رشیدپور
همانگونه پیش بینی می‌شد سخنان جواد خیابانی در این برنامه واکنش‌های زیادی را در شبکه‌های اجتماعی دادشت که در ادامه به برخی از آنها اشاره می‌شود:
*خیابانی انتحاری زد تو شبکه سه: چطور از مجلس میشه تریلیاردر شد، ولی نمیشه به مردم کمک کرد؟ اما اگر آنچه خیابانی ادعا کرده صحیح باشد این سه نفر می بایست روی هم رفته ثروتی معادل ۲۰۰۰ تریلیون تومان داشته باشند! تریلیون در اینجا توان ۱۲ ام عدد ۱۰ است!!!
*در همین حد بگم که خیابانی به سحر قریشی تیکه انداخت.
شما ببین اوضاع چقد وخیمه.
* خیابانی فارغ ازبی مزگی هاش حداقل اینقدر شهامت داشت حرف بزنه قبلن فکرمیکردم ... ولی امروزنشون داد اشتباه میکردمو شرمندم کرد.
* من معلم شاگردی بودم که الان استاد منه!
#سخن_بزرگان #خیابانی
*جواد_خیابانی یه تنه نظریه بوروکراسی و عقلانیت #ماکس_وبر رو شخم زد!
گزارشگر اتوبان بسازه، فیلسوف تار بزنه، تارزن نظریه فلسفی بده.

یکی میشه جواد خیابانی که صد ساله مردم باهاش جک می سازن، میگه اگه مردم رو شاد می کنه، چه اشکالی داره، اسکارشون بدید، دست شونم درد نکنه!

سایت ناگهان
جواد خیابانیتلویزیونبرنامه صفر صفررضا رشیدپورعادل فردوسی پورگزارشگر

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند