سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

زندگی نفیسه روشن | از فحاشی به خاطر آزاد سازی فک خزر تا نذر دستمزد + عکس


سایت ناگهان

نفیسه روشن بازیگری را در سال 1379 با انجام تست بازیگری برای سریال تاریخی روزهای به یادماندنی آغاز کرد. اودر ادامه توانست با بازی در سریال های روزگار قریب، کلانتر 2 و 3و سال های برف و بنفشه به تجربیات خود در عرصه بیافزاید.


به گزارش سایت ناگهــان، از سریال اغما می توان به عنوان سکوی پرتاپ نفیسه روشن در عرصه بازیگری یاد کرد و بازی در این سریال سبب شد تا چندین سال از جمله بازیگران پرکار کشور تبدیل شود.

نفیسه روشن


دلیل کم کاری نفیسه روشن

وی در این رابطه می گوید: در آن سال ها به دلیل تولیدات بیشتر رسانه ملی انتخاب های  بیشتری برای بازیگری وجود داشت.


وی با اشاره به اینکه در سال های گذشته به دلیل کاهش تولیدات قدرت انتخاب بازیگران کمتر شده است عنوان کرد: این موضوع که چند ماه وقت و انرژی برای سریالی بگذارم که مخاطب نداشته باشد برایم جذابیتی ندارد.

 

نفیسه روشن با آرایش


روشن با اشاره به اینکه کپی کردن نقش هایی را که در گذشته بازی کردم دوست ندارم افزود: برایم کنکاش و کشف شخصیت مهم است و علاقه ای به تکرار نقش هایی که قبلا بازی کرده ام ندارم.

 

فحاشی به خاطر آزاد سازی فک خزر!
این بازیگر سینما و تلویزون ایران، به دلیل علاقه به حیوانات در گروه هنرمندان حامی حیوانات فعالیت دارد، اما فعالیت این بازیگر سه ماه  قبل در سفر به میانکاله و آشوراده برای آزاد کردن فک خزر حواشی زیادی به دنبال داشت.

 

نفیسه روشن با فک خزر

 

نفیسه در این باره می گوید: وقتی که در این مورد اطلاع رسانی کردم به نوعی به عنوان یک ایرانی به وظیفه خود دانستم که اعلام کنم که ایران فک خزر دارد و باید مراقبش باشیم که منقرض نشود.


وی با بیان اینکه این اقدام باعث فحاشی به من شد ادامه داد: برخی بیان کردند که ما این همه فقیر و نیازمند داریم، کودکان کار و بی سرپرست داریم و به جای این کار بروید به آنها د کمک کنید. 

 

سلفی نفیسه روشن با پلنگ


وی افزود:علی رغم میل باطنیم مجبور شدم به آنها بگوییم شما از کجا می دانید این کمک ها را انجام نمی دهم.


توزیع لوازم تحریر میان نیازمندان تا نذر دستمزد

وی با اشاره به اینکه اول مهر ماه چند میلیون تومان لوازم تحریر خریدم و به اتفاق همسرم در مناطق محروم تهران پخش کردم افزود: هر بار مبلغی از دستمزدم را نذر می کنم و  به قصد کمک کنار می گذارم.


نفیسه روشن در این زمینه گفت: برای ادم هایی که بدون اطلاع درباره زندگی دیگران اظهار نظرو قضاوت می کنند متاسفم و آرزو می کنم این افراد طرز رفتار و صحبت دست را یاد بگیرند.

 

نفیسه روشن در رشت


واکنش به توهین به هنرمندان خارج رفته و پوشش الهام چرخنده

وی همچنین در واکنش به توهین هایی که در فضای مجازی نسبت به همکارانش می شود گفت: اینها جمعی هستند که در صفحات تمام هنرمندان حضور دارند و یکبار به هنرمندان و همکاران عزیزی که از ایران رفتند فحاشی می کنند و بار دیگر به الهام چرخنده به خاطر نوع پوشش پوشش اهانت می کنند.

نفیسه روشن


وی با بیان اینکه به جای اینکه دل اینها را بشکنیم بهتر است آنان را مورذ حمایت قرار دهیم .

نقد پوشش ترانه علیدوستی و سحر دولتشاهی زشت است
نفیسه روشن همچنین به انتقادها نسبت به پوشش ترانه علیدوستی و سحر دولتشاهی در جشنواره کن نیز اشاره کرد و گفت : حضور این بازیگران در جشنواره کن باعث افتخار کشور و هنرمان است و به جای نقد بازی آنها پوشش آنها را مورد انتقاد قرار دادن واقعا زشت است و باید یاد بگیریم به سلایق دیگران احترام بگذاریم.

 

نفیسه روشن

وی با بیان اینکه اگر موفقیت دیگران را می بینیم باید لذت ببریم و آنها راحمایت کنیم، نه آنکه دلشان را بشکنیم ادامه داد: ما هرچه قدر خوشبختی ، موفقیت ، زیبایی و خوشی دیگران را بخواهیم دنیا همان را برای ما مقدر می کند.

سایت ناگهان
نفیسه روشنبازیگرفک خزرالهام چرخندهترانه علیدوستیسحر دولتشاهیپلنگ

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند