سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

سریال پادری جایگزین علی‌البدل برای پخش در ماه رمضان شد


سایت ناگهان

پس از آنکه مسئولان مسئولان صدا و سیما از سریال علی‌البدل به عنوان گزینه شبکه یک برای پخش در ماه رمضان نام بردند، حالا خبر می‌رسد که سریال پادری یا همان دودکش 2 جایگزین این سریال شده است.


به گزارش سایت ناگهــان، پس از برگزاری جلسات جدید در معاونت سیما، در نهایت به پخش سریال پادری به کارگردانی محمد حسین لطیفی برای پخش در ماه رمضان از شبکه یک سیما » رأی داده شد.


در خلاصه داستان مجموعه پادری که با دست مایه های طنز همراه است، آمده است: قالیشویی مشتاق تعطیل شده است و فیروز در ایام نزدیک به نوروز به خاطر از دست نرفتن اعتبار قالیشویی و حفظ مشتریان سابق، سعی می کند با اجاره یک قالیشویی دیگر، کارش را ادامه دهد. او که با انبوهی از فرش های نشسته روبرو است، دردسرهای جدیدی برایش رخ می دهد.

 


این مجموعه در 21 قسمت 42 دقیقه ای تولید شده است که در ایام ماه مبارک رمضان هر شب بعد از اخبار ساعت 21 پخش می شود.


بر اساس برنامه ریزی های انجام شده پخش سریال پادری از شنبه تا پنج شنبه است و جمعه ها هم طبق روال گذشته سریال تاریخی معمای شاه به روی آنتن خواهد رفت.


در فاصله بین چهارم تا هشتم تیر هم (مصادف با لیالی قدر و شب های احیا) سریال مناسبتی پنج قسمتی پیش بینی شده است. تدوین مجموعه تلویزیونی پادری برعهده رضا بهارانگیز است که شهرام کیور آن را صداگذاری کرده است.


جمشید مشایخی، هومن برق نورد، بهنام تشکر، سیما تیرانداز، امیرحسین رستمی، نگار عابدی، مجید یاسر، ابراهیم آبادی، کریم قربانی، شهین تسلیمی، محمدرضا شیرخانلو، یاس نوروزی و زینب فلاحت پیشه بازیگران اصلی سریال پادری هستند که در این مجموعه ایفای نقش می کنند.

 

سایت ناگهان

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند