سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

پنه لوپه کروز: اصغر فرهادی یکی از بهترین کارگردان های جهان است


سایت ناگهان

به گزارش سایت ناگهان پنه لوپه کروز بازیگر مشهور اسپانیایی به همراه همسرش خاویر باردم قرار است در فیلم جدید اصغر فرهادی بازی کند. 

پنه لوپه کروز طی آخرین مصاحبه ای که داشته است، عنوان نمود: من فقط خلاصه ی فیلم نامه جدید اصغر فرهادی را خواندم و عاشقش شدم. فیلم نامه هنوز کامل نشده و فرهادی دوست ندارد اطلاعات زیادی در مورد آن ارائه شود. اما این را بدانید که این فیلم، یک درام تاثیر گذار با شخصیت های شگفت انگیز است.  او همچنین گفت: فکر می کنم اصغر فرهادی یکی از بهترین کارگردان های جهان می باشد.

 

پنه لوپه کروز در فیلم اصغر فرهادی

عکس پنه لوپه کروز بازیگر فیلم جدید اصغر فرهادی

شایان ذکر است فیلمبرداری این پروژه سینمایی احتمالا از اواخر تابستان یا اویل پائیز آغاز خواهد شد و داستان آن درباره زندگی یک خانواده روستایی در اسپانیا است. تهیه‌کنندگان فیلم جدید اصغر فرهادی کمپانی ال‌دسیو متعلق به پدرو و آگوستین آلمادوار و کمپانی ممنتو متعلق به الکساندر مالت‌گای هستند.

مالت‌گای درباره فیلمنامه این فیلم گفته بود: «این فیلم یک تریلر روانشناسانه با ته‌‌مایه‌ای از داستان‌های آگاتا کریستی و به معنای واقعی کلمه مهیج است.» او معتقد اسن که این فیلم هم برخی از تم‌های اخلاقی فیلم‌های پیشین فرهادی را دارد. آگوستین آلمادوار نیز این پروژه را به دلیل ارائه اشتراکات در فرهنگ و صنعت فیلمسازی بسیار ارزشمند دانسته و گفت بود: «ما فیلم‌های فرهادی را تحسین می‌کنیم، و در عین حال تشابهات و علائق مشترک بسیاری با او داریم. در گذشته این احساس نزدیکی با فیلمسازان بزرگی مانند گیرمو دل‌تورو به ساخت فیلم‌هایی مانند «ستون فقرات شیطان» ختم شد.»

فرهادی در آغاز قصد داشت که فیلم اسپانیایی‌زبان خود را از پایان اکتبر سال گذشته آغاز کند اما به گفته‌ خودش دلتنگ ایران شد و تصمیم گرفت نخست «فروشنده» را در ایران بسازد.

فرهادی پیش‌ازاین فیلم گذشته را با بازی بره‌نیس بژو، طاهر رحیم و علی مصفا به زبان فرانسوی در فرانسه ساخت. بژو برای بازی در این فیلم جایزه‌ی بهترین بازیگر جشنواره‌ی کن را برد.

فرهادی برای فیلم جدایی نادر از سیمین موفق شد نخستین اسکار سینمای ایران به دست بیاورد. این فیلم همچنین کلکسیونی از جوایز جهانی را برای این کارگردان و سینمای ایران به ارمغان آورد.

سایت ناگهان
پنه لوپه کروزپنه لوپهاصغر فرهادیفیلمبازیگرخاویر باردم

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند