سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

حضور زوج برنده اسکار در فیلم آینده اصغر فرهادی جدی شد


سایت ناگهان

 در شرایطی که چند روزی از موفقیت اصغرفرهادی با فیلم فروشنده در جشنواره کن نگذشته است، خبرهایی از مذاکره با زوج برنده اسکار برای فیلم جدید فرهادی به گوش می‌رسد.


 به گزارش سایت ناگهــان، آنگونه که اعلام شده و خود اصغر فرهادی نیز پیش از این خبر داده بود قرار است فیلم بعدی این کارگردان شناخته شده سینمای ایران در کشور اسپانیا فیلم برداری شود.


حال خبر از مذاکره جدی و رسمی با «خاویر باردم» و «پنه‌لوپه کروز»، زوج هنری برنده اسکار اسپانیایی برای بازی در فیلم جدید اصغر فرهادی به گوش می‌رسد.

 

زوج برنده اسکار

 

«پنه‌لوپه کروز» در سال 2008 برای بازی در فیلم «ویکی کریستینا بارسلونا» ساخته «وودی آلن» موفق به کسب جایزه اسکار بهترین نقش مکمل زن شد و «خاویر باردم» که یکی از موفق‌ترین بازیگران غیرآمریکایی یک دهه اخیر محسوب می‌شود نیز در سال 2007 برای فیلم «جایی برای پیرمردها نیست» ساخته برادران «کوئن» جایزه اسکار بازیگری گرفت.


تهیه‌کنندگی فیلم جدید فرهادی که هنوز عنوانی برای آن انتخاب نشده است را مشترکا «پدرو آلمادوار» با کمپانی اسپانیایی «ٍEl Deseo» و «الکساندر ماله گای» با کمپانی فرانسوی «ممنتو» بر عهده خواهند داشت و در حال حاضر فرهادی مشغول تکمیل فیلمنامه اصلی اثر جدیدش است.


طبق خبرها فرهادی ماه آینده برای پیدا کردن لوکیشن‌های مناسب فیلم راهی اسپانیا خواهد شد و مراحل فیلمبرداری این فیلم نیز قرار است از تابستان یا اوایل پاییز آغاز شود.


آنگونه که بیان شده داستان این فیلم جدید که البته همچون همه فیلم‌های فرهادی پیش از موعد فاش نشده، درباره یک خانواده در مناطق روستایی اسپانیاست و گویا این فیلم جدید یک تریلر روانشناختی با اندکی حال و هوای داستان‌های «آگاتا گریستی» با فیلمنامه‌ای واقعا جذاب است.

 

سایت ناگهان
اصغر فرهادیخاویر باردمپنه‌لوپه کروزاسپانیا

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند