سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

خندوانه با ماه عسل مقایسه شد + نظرات مردم


سایت ناگهان

بخش عظم برنامه شب گذشته خندوانه حال و هوای دیگری داشت و برخلاف سایر قسمت‌ها شاد به بیماری سرطان حسین معززی‌نیا، فیلمساز و منتقد سینما پرداخته شد و در همین رابطه با او و همسرش کوثر آوینی (دختر شهید آوینی) به گفت‌وگو پرداخته شد؛ موضوعی که به مذاق برخی طرفداران این برنامه خوش نیامد وبرنامه خندوانه را با ماه عسلمقایسه کردند.

به گزارش سایت ناگهان، در برنامه شب گذشته خندوانه پس از اجرای برزو ارجمند رامبد جوان شروع به خواندن نامه‌ای از یک دوست کرد که در آن از اولین باری نوشته بود که در 17 سال پیش متوجه سرطانش شده بود.

 

حسین معززی‌نیا و کوثر آوینی در خندوانهحسین معززی‌نیا، فیلمساز، مدرس و منتقد سینما نوینده نامه فوق بود که به همراه همسرش، کوثر آوینی (دختر شهید آوینی) و فرزندش در خندوانه حاضر شدند.

رامبد جوان در این برنامه با یادآور شدن بیست و سومین سالگرد شهادت شهید آوینی ( 20 فروردین )، به سراغ ماجرای آشنایی معززی‌نیا با آوینی رفت و در کنار آن از بیماریش سخن گفته شد.

در این برنامه در کنار ذکر خاطره از شهید آوینی رامبد جوان از آن‌ها خواست تا هم یک کتاب معرفی کنند و هم کاری برای شاد کردن مردم خارج استودیو انجام دهند که در این راستا کوثر آوینی کتاب «شازده کوچولو» به همراه پیشنهای برای نگهداری از فرزند هر کسی که می‌خواهد مدتی بدون کودکش جایی برود را ارائه داد؛ حسین معززی‌نیا نیز کتاب «برادران کارامازوف» را پیشنهاد کرد.

 اما پخش این برنامه واکنش‌های متفاوتی را به همراه داشت و برخی از پرداختند به چنین سوژه‌هایی به تمجید از رامبد جوان پرداختند و در مقابل تعدادی از بینندگان که عادت به برنامه شاد خندوانه دارند آن را را با ماه عسل مقایسه کردند.

 

فرزند حسین معززی‌نیا و کوثر آوینی در خندوانه


نظرات مردم؛ ماه عسل يا خندوانه؟!

 • برنامه دیشب خوب بود اما خیلی تکراری بود...مطمعنا تو ماه رمضون هر دو شب یک بار بااین موضوع برامون برنامه اجرا میکنه صدا سیما.....اقای جوان بهتره مث قبل خاص و‌ ویژه باشید برید سراغ سوژه های ناب و جدید
   
 • اقای جوان شما برنامتون خیلی خوبه ولی اگه میشه شاد اجرا کنید الان چند شبه برنامه رو ادم میبینه دلش میگیره ادما خودشون کلی غم و غصه دارن نیاز به یک برنامه دارن اون چند لحظه میبینن شاد بشن نه اینکه غمشون بیشتر بشه لطفا اگه میشه برنامه شاد تر بشه و مهموناتون اگه میشه افراد معروف باشن نه اینکه ما هیچ شناختی نداریم ممنونم ازتون.
   
 • برنامه مثل هميشه جالب بود، ولي خواهشا مهد كودكش نكنين برنامه رو ! بچه هه روي مخ بود ! يني چي اخه ؟!!! ماشاله والدين محترمش خيلي خونسرد بودن!
   
 • خندوانه شده مثل اخراجی ها ... یکش خوب بود ... دو بهتر شد ... سه گند زد ب همه چی...
   
 • متاسفم واستون جناب جوان برنامتون واقعا بدشده مردم نگاه میکردن آخرشب که باخنده وروحیه خوب برن بخوابن ولی باین برنامه سراسرغم وغصه همون بهترکه تعطیل بشه برنامتونو تعطیل کنید فوق العاده مزخرفه من ترجیح میدم بشینم برنامه های مفرح ماهواره روببینم تا این برنامه سراسرغم وغصه
   
 • دیشب همگی منتظر جناب خان بودیم که نیامد ... شما هم کپی کارشدی اقای جوان مثل احسان علیخانی که به ناله و گریه معروف هست تا شادی!

 

لازم به ذکر است نظرات فوق مربوط به برخی از کاربران اینترنت بوده و نشر آن به معنی تایید توسط تیم ناگهان نمی باشد.

 

 

سایت ناگهان
خندوانهماه عسلرامبد جوانحسین معززی‌نیاکوثر آوینیاحسان علیخانیشبکه نسیمتلویزیون

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند