سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

ثبت نام در شب کوک ادامه دارد !


سایت ناگهان

ثبت نام علاقه مندان خوانندگی در برنامه شب کوک آغاز شد

مرحله نیمه نهایی برنامه شب کوک این روزها از شبکه نسیم پخش می شود، برنامه ای  که همانند سایر نقاط جهان در آن قصد دارند تا استعداد های خوانندگی را در کشور شناسایی و معرفی کنند.

به گزارش سایت ناگهان، علاقه مندان به خوانندگان وطنی این شب  ها در تعطیلات نوروز ساعت 21 پای برنامه ای می نشینند که در آن خوانندگان جوان و با استعداد کشور که تاکنون فرصت مناسبی برای ارائه فعالیت های خود در تلویزیون را نداشته اند در حضور داوران به رقابت می پردازند.

 

شب کوک


هدف این برنامه به غیر از معرفی استعداد ها در این عرصه پخش با ارزش و پرمحتوای موسیقی سنتی ،پاپ ،قومی ومحلی با مضامین اجتماعی ،ملی ، انقلابی ،مذهبی و همچنین تحلیل وبررسی وضعیت موسیقی کشور است.

 

زمان پخش برنامه شب کوک

شب کوک هر شب ساعت 21 و تکرار آن 30 دقیقه بامداد و ساعت 15 عصر روز بعد از شبکه نسیم پخش می شود.

 

داوران و مجری برنامه شب کوک

تهیه کننده این برنامه هادی دمیرچی است و از جمله داوران آن می توان به فریدون آسرایی، مهدی یغمایی و پوریا حیدری اشاره کرد.  همچنین کارگردانی و اجرای این برنامه بر عهده باربد بابایی است.

شایان ذکر است که برنامه شب کوک از ابتدای پاییز 93 در جدول پخش شبکه نسیم قرار گرفت و پس از پخش 152 قسمت در سری اول آن؛ پخش سری دوم با ساختار مسابقه و با اجرای متقاضیان از دی ماه گذشته آغاز شد و این شب ها شاهد پخش مرحله نیمه نهایی آن هستیم.

البته در رابطه شب کوک نظرات متفاوت است ، اما بابایی کارگردان و مجری این برنامه اعتقاد دارد که شب کوک محفلی است برای جوانانی که به تازگی وارد عرصه موسیقی شده اند .

وی با اشاره به اینکه در این برنامه تلاش می کنیم علاقمندان به این هنر با زیر و بم کار موسیقی آشنا شوند افزود: قدما و بزرگان موسیقی که از دنیا رفته اند و به نوعی در زمان حیات خود مهجور بوده اند از یاد نبرده‌ایم و ماندگاترین آثار آنها در این برنامه پخش می شود. همچنین به تناوب از آهنگ های محلی و فولکلور نیز استفاده خواهیم کرد.

 

شرایط ثبت نام در شب کوک

شایان ذکر است که به زودی فصل تازه برنامه شب کوک در سال 1395 آغاز می شود و علاقه مندان شرکت در این برنامه تا 31 فروردین ماه فرصت دارند تا آثار خود را ارسال کنند.

نحوه ارسال آثار نیز بدین گونه است که علاقه مندان می بایست با دانلود اپلیکیشن شب کوک آثار خود را ارسال کنند تا پس از انتخاب کارشناسان امکان حضور در برنامه فوق را پیدا کنند.

 

آهنگ نوروزی در تیزر برنامه شب کوک را در ویدیو زیر تماشا کنید

 

 

سایت ناگهان
شب کوکمسابقهاستیجشبکه نسیمفریدون آسراییمهدی یغماییپوریا حیدریباربد باباییموسیقینوروزتلویزیونvideo

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند