سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

ترانه عليدوستى سرمایه گذار فيلم اژدها وارد مى شود شد


سایت ناگهان


شب گذشته مراسم اكران خصوصى فيلم «اژدها وارد مى شود» به كارگردانى مانى حقيقى با حضور عوامل اين فيلم و البته ترانه علیدوستی برگزار شد.


به گزارش سایت ناگهــان، شب گذشته سينما پرديس چارسو میزبان عوامل فیلم «اژدها وارد مى شود» مانى حقيقى بود، فیلمی که ابتدا نام آن “شن جن ین” بود اما بخشی که مربوط به این نام در فیلمنامه بود حذف شد و همین باعث تغییر نام فیلمنامه شد.

 

ترانه علیدوستی و مانی حقیقی


در تشریح داستان این فیلم گفته شده است که  دوم بهمن ماه 1343، یک شورلت نارنجی رنگ از قبرستان باستانی می گذرد و به سمت کشتی به خاک نشسته ای می راند.داخل کشتی یک زندانی تبعیدی حلق آویز شده، روی دیوارهای کشتی خاطرات روزانه اش را نوشته است. آیا این نوشته ها به کارآگاهان کمک می کند تا حقایق ماجرا را پیدا کنند...

 

ترانه علیدوستی


مانی حقیقی که خودش تجربه ی بازی در فیلمهایی مثل “درباره ی الی” و یا ” آسمان محبوب” را دارد، برای این فیلم از بازیگرانی مثل امیر جدیدی، همایون غنی زاده، احسان گودرزی، کیانا تجمل، نادر فلاح و علی باقری استفاده کرده است، اما نکته قابل توجه در این فیلم حضور ترانه علیدوستی بعنوان سرمایه گذار است که در مراسم اکران خصوصی شب گذشته این فیلم نیز حضور پررنگی داشت.

 

ترانه علیدوستی

 

سایت ناگهان
ترانه علیدوستیمانی حقیقیفيلم اژدها وارد مى شود

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند