سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

لب‌های شما در مورد شخصیتتان چه می‌گویند؟ نتایج به‌طور اعجاب‌آوری صحیح هستند!


سایت ناگهان

شخصیت شناسی از روی فرم و مدل لب ها :

لب شناسی تقریباً روش نوینی برای تشریح ویژگی‌های شخصیتی بر مبنای تجزیه‌وتحلیل شکل لب‌ها است. جیلی ادی  سرپرست متخصصان لب شناسی می‌گوید در طی 30 سال مطالعاتش بر روی تصویر لب‌ها، به رابطه‌ی متقابلی بین مشخصات لب و ویژگی‌های شخصیتی دست‌یافته است.

 

 
 
مدل لب
تست شخصیت لب - فال لب - آرایش لب - مدل لب 
 
 

ممکن است در ابتدا اندکی عجیب به نظر بیاید، اما فرایند چهره خوانی درواقع به 3000 سال قبل به تمرینات تااوئیست ها که مین شیانگ نامیده می‌شد برمی‌گردد. لب شناسی اصول این علم طب چینی را با علم پوست‌شناسی غربی ترکیب کرده تا دریابد که لب‌های شما چه چیزی در مورد هویتتان می‌گویند. با مطالعه این هفت نوع شکل رایج لب‌ها از اینکه بفهمید تمامی آن‌ها معنی‌دار هستند شگفت‌زده خواهید شد. حتی ممکن است یاد بگیرید که لب‌های خودتان چه چیزی در موردتان می‌گویند.

 
چهار ناحیه‌ی مختلف درروی لب‌هایتان دارید
 
لب‌ها می‌توانند با تشریح این چهار ناحیه – خط طبیعی لب (خط کناری لب)، کمان‌ها (قوس‌های بالایی) و، گوشه‌ها و انحنای پایینی لب موردمطالعه قرار بگیرند. تفاوت در اندازه، شکل، پری و خط فاصل این مناطق، آنچه را که می‌توان با تجزیه‌وتحلیل لب‌هایتان در مورد شخصیتتان جمع‌آوری کرد را مشخص می‌کند.

 

9849404_1463667775.jpg

تست شخصیت لب - فال لب - آرایش لب - مدل لب 
 
 
1.    لب‌های قلب شکل
 
زنانی با لب‌های قلب شکل رمانتیک و احساساتی‌اند و دارای حس فریبندگی هستند. آن‌ها بسیار خلاق، پرانرژی و باهوش و تیزهوش هستند. همچنین لب‌های قلب شکل نشان‌دهنده‌ی خودرأیی و اراده‌ی قوی هستند.

 

5100835_1463667896.jpg

 
تست شخصیت لب - فال لب - آرایش لب - مدل لب - مدل ابرو - آرایش صورت
 
 
 
2.    لب‌های باریک 

 

زنانی با لب‌های باریک تااندازه‌ای تمایل به غیراجتماعی بودن دارند. آن‌ها بسیار مستقل‌اند و سعی دارند بگویند شرایط تحت کنترل آن‌ها است. همچنین آن‌ها آرزوها و انگیزه‌های بسیاری دارند و می‌توانند بهتراز حد انتظار باشند. آن‌ها همچنین دارای جنبه‌های احساسی و مراقبتی هستند.
 
 
 
لب نازک
تست شخصیت لب - فال لب - آرایش لب - مدل لب - مدل ابرو
 

 

3.    لب‌های پهن
 
لبخندهای وسیع نشان‌دهنده‌ی شخصیت پرانرژی و خوش‌برخورد است. این مشخصه آن‌ها را بسیار اجتماعی نشان می‌دهد، بنابراین آن‌ها تمایل به داشتن دوستان بسیاری دارند. آن‌ها خودرأی هستند و رهبران خوبی می‌شوند. آن‌ها همچنین می‌توانند کمال‌گرا باشند.
 
 
4247429_1463668182.jpg
 
تست شخصیت لب - فال لب - آرایش لب - مدل لب - مدل ابرو 
 
 
4.    لب‌های پر
 
لب‌های پر نشان‌دهنده روحیه‌ی مهربان و پرورشی است. به این دلیل زنانی با لبان پر، مادران خوبی می‌شوند. زنی با لبان پر قوی و بی‌پروا است. آن‌ها دوستان خوبی دارند و گفته می‌شود هرچه لب پرتر باشد آن زن احساساتی‌تر است.
 
 
لب آنجلینا جولی
تست شخصیت لب - فال لب - آرایش لب - مدل لب - مدل ابرو - آرایش چشم
 
 
5.    لب‌های گرد
 
زنانی با لب‌های گرد پرجاذبه و جسور هستند. آن‌ها قوی و بی‌پروا هستند و از خطر کردن ترسی ندارند. به این دلیل، آن‌ها موفقیت‌ها و شکست‌های بزرگی را به دست می‌آورند. آن‌ها همچنین شخصیت فریبنده و اغواکننده‌ای دارند.
 
 
 
آرایش چشم
 
تست شخصیت لب - فال لب - آرایش لب - مدل لب - آرایش چشم - آرایش صورت 
 
 
6.    لب‌های گلدیلاک (متعادل)
 
این لب‌ها کاملاً پهن یا باریک نیستند بلکه تا حدودی صاف هستند. کمان‌های بالای لب درواقع هیچ بالا (رأس) و پایینی (شیب) ندارند اما بااین‌حال نقصی هم ندارند. لب‌های گلدیلاک نشان‌دهنده افراد غیر مهیج و آرام است. زنانی با لب‌های گلدیلاک محتاط‌اند و شریک‌های خوبی هستند.
 
 
 
مدل لب
 
تست شخصیت لب - فال لب - آرایش لب - مدل لب - آرایش چشم - مدل ابرو

 

7. لب‌هایی با مرکز گوشتالو
 
زنانی با لب‌های که وسط آن گوشتالو است از اینکه در مرکز توجه باشند لذت می‌برند. آن‌ها اجراکنندگان (بازیگران) ذاتی‌اند و نیازمند توجه بسیاری هستند. به این دلیل، ایجاد ارتباط با آن‌ها هیجان‌انگیز و دشوار است.
 
 
مدل لب
 
تست شخصیت لب - فال لب - آرایش لب - آرایش چشم - مدل ابرو - مدل لب 
سایت ناگهان
مدل لبلبفال لبتست شخصیتشخصیت شناسیآرایش لبآرایش صورتمدل ابروشخصیت

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع فال :
  داغ ترین ها  ببین و بخند