سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

9 حقیقت جالب در مورد مدل ابرو و شخصیت شما


سایت ناگهان

این باور رایج که چشم‌ها پنجره‌ای به‌سوی روح هستند، ابروها را نیز به‌عنوان قابی برای صورت در نظر گرفته است. اما کمان‌های ابروی شما تنها برای زیبایی نیستند بلکه گواه محکمی برای شخصیت شما هستند. کافی است تنها از متخصصان فنگ شویی و افرادی که چهره خوانی می‌کنند و بپرسید.  به گزارش سایت ناگهان پیریا شر ، کسی که معتقد است، تنها با نگاه کردن به آن‌ها، هر چیزی را که نیازمند به دانستن آن در مورد یک فرد هستید را می‌توانید یاد بگیرید.

 
 
شر بیان می‌کند،« هر قسمتی از صورت ما منعکس‌کننده‌ی سن مختلف، روابط، جنبه‌های زندگی و اعضای بدن ما هستند».« ابروها منعکس‌کننده‌ی قلب، نیروی جنسی و رابطه ما با شریک زندگی‌مان، روابط ما با خواهر و برادرانمان، قدرتمان، سبک حرفه و کارمان می‌باشد».
 
 
بنابراین اگر ابروها بتوانند به‌عنوان ابزاری برای شناسایی به کار روند، کمان‌ابروها چه چیزی را نشان می‌دهند؟ ما از شر درخواست کرده‌ایم تابه ما کمک کند تا معانی پشت هر شکلی از ابرو، تراکم موهای ابرو و بافت آن را کشف کنیم و همچنین دریابیم که نوع ابرو برداشتن چه تأثیری در سرنوشت دارد.
 

بافت موی ابرو: «اگر آن‌ها نرم و براق باشند نیروی جنسی خوب است. اگر زبر و مات باشند نیروی جنسی کاهش پیداکرده است».

 

 

مدل ابرو صاف

عکس مدل ابرو بازیگران - عکس مدل ابرو اولیویا وایلد - عکس مدل ابرو ناتالی پورتمن - عکس مدل ابرو کامیلا بل

 

1- مدل ابرو منحنی: نشان گر یک فرد خلاق است.

2. مدل ابرو راست: افرادی جسور و با اعتماد به نفس بالا دارای ابروهایی صاف هستند! آنها برای خودشان مردی به حساب می آیند.

3- مدل ابرو زاویه دار: این افراد دارای روحیه ی حساس هستند و دیگران را به سختی وارد حریم خصوصی خودشان می کنند. البته لجبازی آنان نیز در مواردی قابل توجه است.

 

 

مدل ابرو هشتی

عکس مدل ابرو بازیگران - عکس مدل ابرو شارلیز ترون - عکس مدل ابرو کارا دلوینگن

 

4- ابروهای پرپشت : افزایش هورمون های مردانه در زنان باعث می شود که ابروهای پرپشتی داشته باشیم! البته اگر جنس مو براق باشد، نشان گر نیروی بالای جنسی زنان است.

5- مدل ابرو نازک : خانم هایی که مدل ابرویشان نازک است، دارای روحیه ملایم هستند و زنانگی آنها مورد توجه افراد می باشد.

 

مدل ابرو کلفت

عکس مدل ابرو بازیگران - عکس مدل ابرو جنیوری جونز - عکس مدل ابرو ریتا اورا

 

6- مدل ابرو به سمت بالا : افرادی که ابروهایشان بیش از حد به سمت بالا کشیده شده است، نمایانگر رویابافی آنان است. خیال پردازی های آنان بیش تر از افراد دیگر به نظر می رسد.

7- مدل ابرو بدون زاویه و به سمت پایین : این افراد  بر روی هرچیزی تمرکز می کنند و دقت عمل بالایی دارند. آن ها اکثرا وقتی برای گذراندن با دیگران پیدا نمی کنند.

8- تفاوت مدل ابرو چپ و راست : نسبت به اینکه کدام یک از ابروهایتان بالا است، آن ابرو روابط شخصی شما را آشکار می کند. اگر ابروی راست یک زن بالاتر باشد، او در رابطه کنترل گر است. اما اگر ابروی چپ مردی بالاتر باشد، کنترل رابطه در دست اوست.

9-  ابرو و بافت آن : اگر جنس مو ابرو نرم و براق است، نیروی جنسی زن، بیشتر و اگر جنس ابرو زبر باشد، نیروی جنسی در حال کاهش می باشد.

 

با تغییر مدل ابرو، در زندگی خود تغییر را احساس کنید:

«اگر آن‌ها را باریک‌تر کنید، توانایی اتان را دریافتن یک شغل خوب و پر درامد از دست خواهید داد. اگر تلاش کنید و ابروهای صاف را بیشتر منحنی کنید نیروی زنانه اتان را بیشتر کرده‌اید. مهم‌ترین چیز این است که آن‌ها با چشم‌هایتان در تناسب باشند چشمان درشت نیازمند ابروهای پهن‌تری هستند. اگر آن‌ها متناسب نباشند جنبه‌های زندگی شما نیز ممکن است دچار اختلال شوند».
 
 
سایت ناگهان
مدل ابرومدل ابرو و شخصیتمدل ابرو نازکمدل ابرو کلفتمدل ابرو کشیدهمدل ابرو صافابرو زبرابرو براقجنس ابروشخصیتمدل ابرو بازیگرانریترا اورااولیویا وایلدکامیلا بلناتالی پورتمنشارلیز ترونکارا دلوینگنجنیوری جونز

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع فال :
  داغ ترین ها  ببین و بخند