سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

تولید سریال شهرزاد 2 متوقف شد


سایت ناگهان

با انتشار خبر توقف تولید سریال «شهرزاد 2» گمانه زنی‌ها پیرامون دلیل توقف این سریال قوت گرفت.


به گزارش سایت ناگهان، به دنبال توقف تولید سریال «شهرزاد 2» برخی  مشکلات مالی و عدم پرداخت دستمزدها را دلیل اصلی توقف سریال می‌دانند و برخی دیگر نیز دیسک کمر حسن فتحی کارگردان سریال را دلیل توقف آن خواندند.


البته با ادامه بازداشت محمد امامی در ارتباط با اختلاس صندوق ذخیره فرهنگیان گمانه زنی ها برای توقف سریال شهرزاد 2 بیش از هر زمان دیگری قوت گرفته است.


در این رابطه محمدرضا محدث خراسانی قائم‌مقام مدیرعامل اسبق صندوق ذخیره فرهنگیان  ‌در گفت وگیی تخلفات صندوق ذخیره فرهنگیان و وضعیت پرونده محمد امامی را تشریح کرد و در قسمتی از سخنانش گفت: آقای امامی برای اینکه فیلمی تهیه کند با آقای غندالی رابطه ایجاد کرد و از وی بین1000 تا 1300 میلیارد تومان وام با چک گرفته است که بعد نتوانست این مبلغ را برگرداند و الان در زندان به سر می‌برد.


محدث خراسانی متذکر شد: آقای غندالی با چک به آقای امامی وام داده است و بعد آقای امامی نتوانسته است مبلغ را به صندوق برگرداند؛ الان مشکل این است که بانک‌ها وام نمی‌دهند و شرکت‌های دیگر نیز چنین وامی پرداخت نمی‌کنند اما پول 900 هزار معلم را به راحتی بذل و بخشش می‌کنند و هیچ اتفاقی در این خصوص نیفتاده است.


در این شرایط برخی رسانه‌ها توقف سریال «شهرزاد 2» را مشکلات مالی و عدم پرداخت دستمزدها توصیف و برخی دیگر دیسک کمر حسن فتحی کارگردان سریال را دلیل توقف آن خواندند؛اما نکته حایز اهمیت این که سریال «ماه‌تی تی» هم  که سرمایه گزار آن محمد امامی بود هفته گذشته متوقف شد و دلیل این توقف _ تقریبا دو هفته ای _ هماهنگی‌های لازم برای تولید بخش های دیگر سریال اعلام شد.

سایت ناگهان
شهرزاد 2شهرزادحسن فتحیترانه علیدوستیشهاب حسینی

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند