سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

امیرعلی نبویان دوست ندارد دیده شود!


سایت ناگهان

امیرعلی نبویان با اشاره به اینکه دیده شده زندگیم رامختل می‌کند گفت: زندگی آرامی دارم و فکر می‌کنم شاید این دیده شدن باعث شود تا این آرامشم مختل شود؛ البته نه از سوی مردم، بلکه به این دلیل که نمی‌دانم که خودم ظرفیت شهرت و محبوبیت را دارم یا نه.


به گزارش سایت ناگهـان، پس از آنکه به واسطه حضور در برنامه خندوانه امیرعلی نبویان بیشتر در کانون توجه قرار گرفت در گفت و گویی اعلام کرد که علاقه‌ای به دیده شدن ندارد و در رابطه باعلت این موضوع نیز توضیح داد: زندگی آرامی دارد و فکر می‌کند این دیده شدن باعث می‌شود که آرامشش مختل شود.

 

  امیر علی نبویان و همسرش


نبویان با اشاره به اینکه پیش از حضورم در برنامه «خندوانه» هم فرصت‌های متعددی برای بیشتر دیده شدن داشتم افزود: ولی علاقه‌ای به این موضوع ندارم. زندگی آرامی دارم و فکر می‌کنم شاید این دیده شدن باعث شود تا این آرامشم مختل شود؛ البته نه از سوی مردم، بلکه به این دلیل که نمی‌دانم که خودم ظرفیت شهرت و محبوبیت را دارم یا نه.


وی با اشاره به برنامه «۱۰۰ برگ» که خودش به عنوان مجری در آن حضور دارد عنوان کرد: برنامه‌هایی مثل «۱۰۰ برگ» و «رادیو هفت» به نوعی خودشان مخاطبانشان را انتخاب می‌کنند. مخاطب اهل ادبیات و موسیقی، کمی علاقه‌مند به تاریخ و کمی نوستالوژی‌باز و ...؛ به طور کلی در این چنین برنامه‌هایی همه چیز حساب شده و تمرین شده است و اطلاعات لازم پیش از حضور در برنامه در اختیار مجری معلم قرار می‌گیرد و این به نظرم احترام به مخاطبی است که این دست از برنامه‌ها را انتخاب می‌کند.


او با بیان اینکه تلویزیون یک رسانه پرمخاطب است، اضافه کرد: تلویزیون از همه جای ایران بیننده دارد؛ بنابراین شاید خیلی جای بحث‌های تخصصی در یک برنامه شبانه نباشد؛ ساختار برنامه‌ها به این گونه است که فقط کمی به مخاطب خاص نزدیک می‌شوند و هیچ‌گاه جنبه سرگرمی‌شان را از دست نمی‌دهند؛ بیشتر سعی دارند تا حرفی‌های جدیدتری بزنند و اگر قرار است شوخی مطرح شود، کمی عمیق‌تر باشد؛ ولی هیچ‌کدام از اینها به این معنی نیست که مخاطب عام نادیده گرفته می‌شود.

 

امیر علی نبویان


این مجری تلویزیونی سپس یادآور شد: به نظر علت اینکه برنامه‌هایی مثل «۱۰۰ برگ» و «رادیو هفت» دیده می‌شوند، یافتن یک فصل مشترک بین مخاطب عام و خاص است که همیشه مورد علاقه تیم تولید این برنامه‌ها بوده و هست.


نبویان درباره علت حضوش در برنامه «خندوانه» توضیح داد: در حضورم در برنامه «خندوانه» جنبه و ابعاد سرگرمی ماجرا، بیشتر اهمیت داشت؛ از طرفی من هم خودم طرفدار این برنامه بودم و هستم و هم رامبد جوان را خیلی دوست دارم و البته رامبد هم خیلی به من لطف داشت؛ به این دلایل بود که در برنامه حضور پیدا کردم.


این مجری تلویزیونی درباره پیشنهاداتی که پس از حضور در برنامه «خنداونه» به او شد، بیان کرد: قبل از حضورم در «خندوانه» پیشنهادات زیادی برای حضور در شبکه‌ها دیگر  داشتم؛ ولی باید شرایط خودم را بسنجم و ببینم که مردم به شکلی من را بیشتر جلوی دوربین دوست خواهند داشت. خیلی برایم مهم است که قرار است با چه شمایلی جلوی دوربین بروم و قرار است چه کارهایی انجام دهم. به طور کلی در انتخاب‌هایم به عنوان مجری یک برنامه همیشه تردید دارم، اما طبیعتاً به عنوان مهمان این تردیدها کمتر است؛ البته برنامه «خندوانه» خیلی موفق، خاص و متفاوت است.

 

سایت ناگهان
امیرعلی نبویانمجریخندوانهخندوانهلباهنگ

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند