سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

کنسرت شجریان در رشت برگزار می‌شود


سایت ناگهان

پس از آنکه رایان فرزندمحمدرضا شجریان خبر از بهبود و ضعیت سلامتی او داد و گفت که پدر با بدست آوردن سلامتی به روی صحنه بر می‌گردد، حال خبر می‌رسد که همایون شجریان نیز اولین کنسرت خود در سال 95 را در رشت برگزار می‌کند.

به گزارش سایت ناگهان، همایون شجریان در ادامه تور کنسرت «هوای گریه» این بار مهمان مردم رشت می‌شود و به روی صحنه می‌رود.

 


کنسرت همایون شجریان که در 19 و 20 فروردین‌ماه در رشت برگزار می‌شود در ادامه کنسرت‌های «هوایه گریه» همایون شجریان است که از دوم بهمن‌ماه سال گذشته از شهر بجنورد آغاز شد و در ادامه وی به چند شهر دیگر ایران نیز سفر کرد.

این اجرا هرشب ساعت 21 برگزار خواهد شد و خرید بلیت‌ آن نیز از طریق وبسایت «ایران‌کنسرت» میسر است.

شایان ذکر است که همایون شجریان ، فرزند محمدرضا شجریان است که از ده‌سالگی به همراه خواهرانش نزد پدر آواز را شروع کرد و در دوران بلوغ روزانه تکنیک آواز و صداسازی را به‌صورت فشرده فراگرفت.
او از سال ۱۳۷۰ به‌همراه محمدرضا شجریان در کنسرت‌های آمریکا، اروپا و ایران (با تنبک) همراهی کرد و از ۱۳۷۸ به‌بعد در صحنه کنسرت‌ها به هم‌خوانی با پدرش پرداخت.

همایون شجریان کنسرت‌های بسیاری را با بزرگان موسیقی اجرا کرده و آثار زیادی را به همراه آنان در ایران و جهان منتشر کرده‌است و اولین آلبوم همایون شجریان که به تنهایی خوانندگی آن را بر عهده داشت «نسیم وصل» نام دارد که آهنگ‌سازی آن را محمدجواد ضرابیان بر عهده داشته‌است در سال ۱۳۸۲ منتشر شد و این سرآغازی برای  اجرای کنسرت‌ها و آلبوم‌های مستقل او بود.

 

سایت ناگهان
همایون شجریانمحمدرضا شجریانموسيقىکنسرت‌رشت

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند