سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

درباره سریال های ماه رمضان 95 + عکس و زمان پخش


سایت ناگهان

سریال های علی البدل، چرخ و فلک و برادر در ماه رمضان 95 پخش خواهند شد.

از جمله سریال هایی که احتمال پخش آنها در ماه رمضان وجود دارد می توان به سریال های علی البدل

، چرخ و فلک و برادر در ماه رمضان 95 اشاره کرد.

سریال برادر به کارگردانی جواد افشار که اکنون در حال تولید است قرار است از شبکه دو سیما در ماه مبارک رمضان به روی آنتن برود. همچنین سریال «علی البدل» به کارگردانی سیروس مقدم و چرخ‌وفلک با کارگردانی مشترک چندین تن از کارگردانان از دیگر گزینه‌های رمضانی هستند که هر دو آن‌ها در مرحله تولید به سر می‌برند.
 
سریال چرخ‌و‌فلک که پیشتر هم خبرهایش اطلاع‌رسانی شد، با چندین کارگردان مشترک آقایان عزیز‌اله حمید‌نژاد، بهرام عظیم‌پور و ... به تهیه‌ کنندگی مجید مولایی در حال ساخت است. چرخ فلک سریال طنز نیست و به شکل اپیزودیک ساخته می‌شود و هر ایپزود آن دو الی سه قسمت دارد. بازیگران مطرح زیادی هم در این مجموعه ایفای نقش می‌کنند.
 
سریال پادری (دودکش 2) _کاری از محمدحسین لطیفی _ که علی رغم انتظارات در نوروز 95 پخش نشد گویا باز این مجموعه باید در انتظار بماند و قرار نیست در ماه مبارک رمضان به روی آنتن برود. سریال پادری روزهای آخر تولیدش است و بستگی به تصمیم تلویزیون دارد، اگر امکانش باشد قبل از ماه مبارک رمضان پخش می‌شود و اگر امکانش نباشد بعد از ماه مبارک رمضان این سریال را به روی آنتن می‌رود.
 
علی‌البدل

 

انتخاب علی‌البدل سیروس مقدم برای ماه رمضان 95

همان طور که قبلا در سایت ناگهان ذکر شد، از جمله ساخته های ویژه ماه رمضان در سال 95، می توان به سریال های علی‌البدل ، برادر و چرخ فلک اشاره کرد.در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص پرداخته خواهد شد:
اگرچه از مدتی قبل در رسانه‌ها خبرهایی حاکی از ساخت سریال سنگ پا  توسط سیروس مقدم و تهیه‌کنندگی الهام غفوری اعلام شده بود. اما سازندگان بنا به دلایلی ساخت این سریال را منتفی دانستند و سریال “علی‌البدل” که مقدم بعد از پایتخت ۴ وعده ساخت آن را داده بود، قرار است سریال ماه رمضان شبکه یک سیما شود. این سریال بزودی کلید می‌خورد همچنین گروه تولید در حال لوکیشن‌‌سازی و دکورسازی برای این سریال حوالی روستایی اطراف استان همدان هستند.
 

 

 

بازیگران “علی‌ البدل” که تا به حال حضورشان در این پروژه قطعی شده است، عبارتند از: مهدی هاشمی، مهدی فخیم‌ زاده، گوهر خیراندیش، سحر قریشی، احمد مهرانفر، ناهید مسلمی، هادی کاظمی، محمود جعفری، حسین محب‌اهری، فروغ قجابگلی و محسن تنابنده. ضمن اینکه در حین تولید سریال نیز بازیگرانی به فراخور قصه به داستان اضافه خواهند شد. مجموعه “علی البدل” قصه طنز، متفاوت و خاصی خواهد داشت. از دیگر عوامل این سریال می‌توان به: محسن تنابنده سرپرست نویسندگان، خشایار الوند نویسنده، حسن وارسته مشاور، فرشاد گل‌سفیدی مدیر تصویربرداری، افسر نجات‌ایمانی طراح صحنه و لباس، مجید اسکندری طراح گریم، امیر پرتوزاده مدیر صدابرداری و … اشاره کرد.
شایان‌ذکر است که سریال علی البدل قرار است در ماه رمضان ۱۳۹۵ هر شب ساعت ۲۲ از شبکه اول پخش شود.
به زودی در خبر تکمیلی زمان پخش دیگر سریال های ماه رمضان 95 اعلام خواهد شد.
 
میلادکیمرام و لیلااوتادی در نمایی از اپیزود «کامران» از مجموعه تلویزیونی چرخ وفلک

 

میلاد کیمرام و لیلا اوتادی در نمایی از اپیزود «کامران» از مجموعه تلویزیونی چرخ وفلک 

 

ترلان پروانه در نمایی از اپیزود داود از سریال چرخ و فلک، ويژه پخش در ایام ماه رمضان امسال

 

ترلان پروانه در نمایی از اپیزود داود از سریال چرخ و فلک، ويژه پخش در ایام ماه رمضان امسال 

 

حسين يارى و پوريا پور سرخ در نمايى از سريال برادر

حسين يارى و پوريا پور سرخ در نمايى از سريال برادر

 

brother

 

 نمايى از سريال برادر

 

 

بهنازجعفری و اندیشه فولادوند در نمایی از اپیزود مینا ساخته عزیزالله حمیدنژاد از مجموعه چرخ و فلک

بهنازجعفری و اندیشه فولادوند در نمایی از اپیزود مینا ساخته عزیزالله حمیدنژاد از مجموعه چرخ و فلک

 

عوامل پشت صحنه سریال برادر

عوامل پشت صحنه سریال برادر

 

 

سایت ناگهان
سریالسریال برادرسریال ماه رمضانچرخ و فلکسیروس مقدممحسن تنابندهلیلا اوتادیترلان پروانهحسين يارىپوريا پور سرخاندیشه فولادوندبهنازجعفریمیلاد کی مرامعلی البدلسریال علی البدل

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند