سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

حال این روزهای رضا رشیدپور بعد از برنامه دورهمی مهران مدیری


سایت ناگهان

رضا رشیدپور مجری پرطرفدار و پرحاشیه تلویزیون که این روزها برنامه حالا خورشید و حالا مهتاب را بر روی آنتن دارد از حال و هوای این روزهای خود می گوید:

این روزها هم خوشحالم و هم غمگین . خوشحال از آن که هر روز می توانم به نگاه معتبر مردمم سلام کنم و با نفس مسیحایی آنها جان بگیرم . با گروهی از بهترین همکاران شبکه سه مهمان مخاطبان نجیب هستیم . مدتها نقد همه گی این بود که چرا تلویزیون برنامه قابل توجه ندارد . چرا برای تولید جریان رسانه ای و تشکیل اتاق فکر اقدام نمی شود . اکنون مقصود به حد توانمان میسر شده و بهترین و زبده ترین خبرنگاران رسانه های معتبر ، من را در ساخت این برنامه یاری می کنند و به لطف و مهربانی پروردگار بزرگ بیننده ی زیادی هم جذب کرده آیم و من به این افتخار می کنم و خوشحالم .... اما ... غمگین از کنایه ها و نقدهای یک سویه .... چرا برگشتی .... چرا فلان می کنی ... چقدر پول گرفتی .... محبوبیت خودت را از دست می دهی .... صادقانه بگویم که از شنیدن اینها غمگین می شوم ولی بر اراده ام تاثیری ندارد . مگر مقصود ما از نقد ، اصلاح نیست ؟ مگر قرار نبود همه گی در خانه بمانیم و خانه را بسازیم و به مردم خانه امید ببخشیم ؟ من ترجیح می دهم همه ی این کنایه ها را به جان بخرم اما فرصتی داشته باشم که لبخند را مهمان چهره ی خسته و نازنین هموطن نجیبم کنم و به او امید ببخشم .... گاهی حتی همین غم هم انگیزه ات را دو چندان می کند .
با مهران عزیز از همین حرفها زدیم . صریح و بی پرده. شفاف و بی تعارف . نمی دانم چقدر از متن کامل گفتگو پخش شود اما هر چه باشد فرصت مغتنمی برای من بود که هم به بازدید آقای مدیری بروم و بابت بودنش در قاب تلویزیون به او خسته نباشید بگویم و هم به همکاران هنرمندم در برنامه دورهمی و شبکه خوب نسیم عرض ارادت کرده باشم .
این برنامه را ساعت نه امشب ببینید و یا تکرارش را ساعت دوی بعد از ظهر فردا

 

رضا رشیدپور که ساله ها ممنوع التصویر بوده و به تازگی دوباره مشغول به کار شده است با انتشار عکس خود به همراه حبیب،ارادت خود را نیز نسبت به این  هنرمند نشان داد :

رشیدپور و حبیب

رشیدپور و حبیب

 

شایان ذکر است برنامه دورهمی رضا رشیدپور و مهران مدیری را می توانید از اینجا دانلود نمایید

 

 

سایت ناگهان
رضا رشیدپورحبیبمهران مدیریدورهمیمجریحالا خورشیدحالا مهتاب

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند