سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

واکنش پرستو صالحی به عکس سجاده نماز در کنار سگ خانگی اش!


سایت ناگهان

در روزهای گذشته انتشار عکسی از پرستو صالحی که در آن تصویری از سجاده نماز در کنار سگ خود را منتشر کرد با واکنش هایی زیادی مواجه شد، واکنش‌هایی که این بازیگر را به واکنش واداشت.


 به گزارش سایت ناگهـان، این واکنش پس از آن انجام گرفت که پرستو صالحی با انتشار عکس زیر نوشت:

 

سجاده نماز پرستو صالحی


"خدایا خلقتت رو شکر خدا جانم یک سوال چجوری میشه که سگ این موجود بدون تفکر میفهمه که نباید وارد حریم من و تو بشه و میشینه فقط نگاه می کنه اونوقت انسان این مغز متفکر دم به دقیقه حریم زندگی هم نوعش رو شخم میزنه ؟! خدایا این موجود می فهمه رو سجاده ی من نمیاد!!"


اما پس انتشار پست فوق و واکنش‌ها در فضای مجازی در این رابطه سبب واکنش این بازیگر کشورمان شد و او در این زمینه نوشت:

 

"چه خبره ؟! خوبه يك پست گذاشتم سر خبرگزاري ها و مردم هميشه در صحنه گرم شه و از فيش حقوق هاي ميليوني و اختلاس و ... حواسشون پرت شه  رفقا عكسي كه گذاشتم هيچ توهيني درش نبود و اگرم برداشتم حوصله ي خوندن كامنت اينهمه عالم و دانشمند رو يكجا نداشتم همچنان معتقدم حيوانات خدا بيشتر از بعضي از اشرفت مخلوقات خدا حريم خودشون رو ميشناسن و پايبندند، حيوان زبان بسته پاشو رو سجاده ي من نميزاره ولي از ديروز كلي آدم رو تمام مقدسات من پا گذاشتن خدايا تو ببخش طفلك آدمهايي كه از دين و دينداري فقط نجس و پاكي سگ رو مي دونن تهمت و فحاشي و توهين و ... جز دينداري نيست گويا و سپاسگزارم از برخي خبرگزاري هاي بي خبر از دنيا كه اينهمه من پست از كودكان كار و اهدا اعضا و مبارزه با دخانيات و محيط زيست و ... ميزارم، نمي بينن حمايت هم نمي كنن از اون جريان ولي براي ايجاد فضاي فحاشي و لجن پراكني بي وقفه مي كوشند با زبان روزه و دلي آرام و روحي شاد براي همه تون آرزوي بهترين هارو دارم رفقا و خدا واقف است به نيت همه ي ما مواظب باشين با فكر و نيت پليد فكر و روحتون رو نجس نكنيد كه با آب زمزم و كوثر هم تميز نميشه يا علي"

سایت ناگهان
پرستو صالحیبازیگرسجاده نماز

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند