سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

50 ایده برای تصمیمات مفید سال نو و نحوه دستیابی به هر یک از آنها


سایت ناگهان

آیا قصد دارید مجموعه یا قطعنامه از تصمیمات سال نو را تهیه کنید؟ آن چیست و آیا کاری است که قبلاً سعی کرده اید انجام دهید یا مورد جدیدی است؟ چرا یکی از این لیست را انتخاب نمی کنید:

50 ایده برای تصمیمات مفید سال نو و نحوه دستیابی به هر یک از آنها

1. اندام متناسب داشته باشید

کاهش وزن برای اکثر ما بهترین تصمیم است و همراه با "بیشتر ورزش کردن" و "سالم ماندن" این چیزی است که بیش از یک سوم مردم آرزو دارند به آن برسند. شروع یک برنامه ورزشی و رژیم غذایی به اندازه کافی آسان است ، اما ترفند این است که یک برنامه مناسب را پیدا کنید که به شما ثبات دهد و در دراز مدت به راحتی به آن پایبند باشید.

 

2. سالم تر بخورید

این معمولاً در ادامه تصمیم قبلی است. روی آوردن به یک رژیم غذایی سالم هنگامی که ما با غذای نطلبیده ارزان قیمت (غذاهای خیابانی) احاطه شده ایم می تواند کاملاً مشکل باشد. با این حال ، با داشتن عزم کافی و برخی نکات اساسی ، می توانید به آرامی عادات غذایی سالم تری پیدا کنید. یاد بگیرید که غذا خوردن احساسی را کنترل کنید ، از دلایل شکست رژیم ها آگاه باشید.

 

3. به تعویق انداختن را متوقف کنید

بزرگترین مانعی که بیشتر افراد را از رسیدن به اهدافشان بازمی دارد تمایل به آرامش و انجام کاری سرگرم کننده به جای کار سخت است. به محض عادت دادن به تعویق انداختن ، سخت است که خود را از آن کنار بگذارید ، بنابراین برای تغییر این عادت بد باید تلاش زیادی انجام دهید.

 

بسیاری از نکات مفید وجود دارد که می توانید راه خود را برای جلوگیری از تأخیر پیدا کنید ، اما بهترین توصیه این است که هر روز یک لیست کار تهیه کنید تا بدانید دقیقاً چه کارهایی را باید انجام دهید.

 

4. تمرکز خود را بهبود ببخشید

هزاران سال است که افراد در تلاشند تا راهی برای بهبود تمرکز و توانایی های شناختی خود بیابند ، و بیشتر تمدن های باستان ترکیبی از تمرین ذهنی و داروهای گیاهی را برای کمک به آنها در رسیدن به این هدف داشتند.

 

امروزه ما می توانیم از هر برنامه ای گرفته تا تکنیک های باستانی مدیتیشن برای تقویت تمرکز و تقویت مهارت های ذهنی خود استفاده کنیم. اگر این مشکل را پشت سر بگذارید ، می توانید خلق و خوی خود را کنترل کنید ، سریعتر یاد بگیرید و برای حل مشکلات اوقات راحت تری داشته باشید.

 

5. با افراد جدید آشنا شوید

وقتی در یک مشکل گیر می کنیم ، معمولاً بیشتر اوقات در خانه می مانیم ، فرصت های جالب توجهی را برای شبکه سازی و تفریح ​​از دست می دهیم. ملاقات با افراد جدید می تواند برای بهزیستی ذهنی شما مفید باشد و به حرفه شما کمک کند ، بنابراین نگران نباشید از آنجا بیرون شوید و چند دوست پیدا کنید.

 

این تصمیم سال نو مناسبی است ، اما ممکن است برای افراد خجالتی دشوار باشد. وقتی دوستتان از شما می خواهد یک شب بیرون بروید فقط با گفتن بله شروع کنید. این اولین قدم عالی در جهت ملاقات با افراد جدید است.

 

6. بیشتر فعال باشید

بعضی از افراد واقعاً مشکل بزرگی در وزن ندارند و حتی چند بار در هفته ورزش می کنند ، اما بیشتر اوقات در خانه و محل کار دور هم می نشینند که می تواند بر وضعیت بدن و سلامتی آنها تأثیر منفی بگذارد.

 

در این صورت ، تمام آنچه که شما نیاز دارید این است که به جای اینکه در مقابل کامپیوتر خم شوید ، روشهای نرمش بیشتر در طول روز را پیدا کنید. اگر این فعالیت خود را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید ، حتی جالب تر است.

 

7. اعتماد به نفس ایجاد کنید

اگر اعتماد به نفس دارید ، افراد دیگر متوجه این موضوع می شوند و شنیدن نظرات شما بسیار راحت تر است و در کار جلوتر می روید. دوز خوبی از اعتماد به نفس به شما کمک می کند تا در کل زندگی بسیار شادتری داشته باشید.

 

ایجاد اعتماد به نفس شامل گفتگو مثبت با خود ، تمرکز بر روی دستاوردهای خود و دیدن شکست به عنوان یک فرصت است.

 

8. بیشتر پول کسب کنید

حتی میلیاردرها همیشه به دنبال راه هایی برای به دست آوردن پول بیشتر هستند و ما مردم عادی می توانیم قطعاً از یک منبع درآمد اضافی استفاده کنیم تا زندگی را کمی راحت تر کنیم. خوشبختانه گزینه های زیادی وجود دارد ، مانند مشاغل جانبی ، کار به عنوان فریلنسر یا استفاده از اینترنت به نفع خود.

 

9. مودب تر باشید

خوش اخلاقی همیشه بخشی مهم از یک جامعه متمدن بوده است. افرادد در جامعه متمدن، ارتباط با دیگران را آسان تر می کنند ، از آزار افراد جلوگیری می کنند و اطمینان خواهند داد که دیگران شما را به عنوان یک فرد خوب و قابل اعتماد درک می کنند.

 

بنابراین طرز آداب و معاشرت را بدانید ، با افراد بی ادب به طرز صحیحی برخورد کنید و بیاموزید که چگونه نه بگویید به گونه ای که باعث آزردگی فرد مقابل نشود.

 

10. استرس را کاهش دهید

روان شناسان می گویند که استرس یکی از بزرگترین قاتلان موجود است و می تواند تأثیر بسیار مخربی بر روابط شما و همچنین سلامتی شما داشته باشد .این ممکن است یک عارضه جانبی اجتناب ناپذیر از سبک زندگی مدرن پرتحرک ما باشد ، اما می تواند با کمک ترفندهای مفید و عملی برای مدیریت استرس به طور موثری مدیریت شود . روش های کاهش استرس را می توانید در همین سایت ناگهان و با کلیک بر لینک زیر، مطالعه کنید.

 14 روش برای اینکه بتوانید استرس خود را کاهش دهید

 

11. یاد بگیرید که شادتر باشید

حتی کسانی که در شرایط مناسبی هستند و زندگی خوبی دارند و استرس تحت کنترل دارند نیز می توانند ناراضی باشند. وقت و حوصله می خواهد و طول می کشد تا یاد بگیرید چگونه در چیزهای کوچک شادی پیدا کنید و اجازه ندهید مشکلات شما را پایین بیاورند.

 

نشان دادن قدردانی می تواند راهی عالی برای ایجاد شادی باشد. سعی کنید یک مجله سپاسگزاری ایجاد کنید تا به شما کمک کند روی چیزهای خوب زندگی تمرکز کنید.

 

12. خواب با کیفیت تری داشته باشید

با داشتن تلویزیون های بزرگ ، رایانه ها ، تلفن های هوشمند ، تبلت ها و انواع ابزارها با چراغ های درخشان و هشدارهای بوق ، خواب کافی در شب دشوار است. شما باید حداقل 8 ساعت در شب بخوابید.

 

اولین کاری که باید بکنید این است که حداقل یک ساعت قبل از خواب این وسایل را کنار بگذارید. با این کار ذهن شما به حالت خواب می رود و خوابیدن را آسان تر می کند.

 

13. سیگار را کنار بگذارید

عادت بدی که بسیاری از مردم نمی دانند چگونه آن را کنار بگذارند ، سیگار کشیدن است.سیگار نه تنها سلامتی شما را به خطر می اندازد ، بلکه می تواند کیف پول شما را نیز سوراخ کند (کنایه از هدر دادن پول). فقط آماده باشید تا یک مقدار و برای همیشه قدرت زیادی را به ترک سیگار اختصاص دهید.

 

14. کمتر تلویزیون تماشا کنید

یک آمریکایی عادی تقریباً 8 ساعت در روز را به تماشای تلویزیون می گذراند ! این زمانی است که می توان برای توسعه مهارت ها ، یادگیری یا فعال نگه داشتن بدن خود صرف کرد. هنگامی که موفق به کاهش زمان تلویزیون شوید ، خواهید فهمید که یک روز واقعاً چه مدت طولانی و پربار است.

 

15. بیشتر بخوانید

کتاب ها یک روش عالی برای کسب دانش زیاد در مورد موضوعات بسیار متنوع هستند ، و همچنین تمرین خوبی برای مغز شما هستند. مطالعه 20 کتاب یا بیشتر در یک سال چندان دشوار نیست. شما فقط باید آن را به یک عادت تبدیل کنید ، نوع مورد علاقه کتاب خود را کشف کنید و کمی وقت برای خواندن اینجا و آنجا پیدا کنید.

 

16. مورد مهم دیگری پیدا کنید

همه ما به شخصی احتیاج داریم که بشود با او شب زنده داری کرد ، با او صحبت کرد و رازهای عمیق خود را با او در میان گذاشت ، اما یافتن فرد مناسب آزمون و خطاست. ما باید بیرون برویم و گروهی از افراد بالقوه را بشناسیم تا بتوانیم نقاط مشترکی را پیدا کنیم که بتوانیم واقعاً به خوبی با آنها کنار بیاییم.

17. رابطه زناشویی بهتری داشته باشید

هرگونه رابطه سالم به صمیمیت مناسبی نیاز دارد و رابطه زناشویی در واقع می تواند به سلامت روحی و جسمی ما کمک کند . ایده این است که آن را به یک تجربه سرگرم کننده و پاداش آور تبدیل کنید ، و این چیزی است که با تمرین و تمرین همراه است.

18. مرتب باشید

بسیاری از شلخته ها وجود دارد که واقعاً نمی توانند وسایل خود را مرتب کنند ، و یک میز آشفته یا خانه آشفته بر روی بهره وری و حتی خلق و خوی شما تأثیر منفی می گذارد ، بنابراین به نظم دادن و از بین بردن شلوغی ، تمیز کردن خانه و هدایت آن به روحیه شما کمک می کند. مرتب تر و منظم تر زندگی کنید.

 

19. نحوه لباس پوشیدن با استایل مناسب را بیاموزید

نحوه لباس پوشیدن می تواند چیزهای زیادی در مورد شما بگوید ، و پوشیدن لباس مناسب می تواند شما را قدرتمند و با اعتماد به نفس نشان دهد ، که به نوبه خود می تواند به شما کمک کند یک کار را انجام دهید ، ارتقا پیدا کنید و توجه یک پسر یا دختر دوست داشتنی را به خود جلب کنید. مهم نیست که شما مرد یا زن هستید ، لباسی پیدا کنید که باعث می شود شما احساس خوبی داشته باشید و در میان جمعیت بدرخشید.

 

20. وقت بیشتری را با افراد مهم زندگی تان بگذرانید

در این زندگی زمان بسیار کمی وجود دارد که ما می توانیم آن را صرف افراد غیر صادق ، دورو و مسموم کنیم. ما باید بر روی افرادی که عمیقاً به آنها اهمیت می دهیم و به ما اهمیت می دهند تمرکز کنیم ، زیرا این بهترین روش برای خوشبخت ماندن و داشتن زندگی پر تحرک است.

 

21. الـکل کمتری بنوشید

گرچه ممکن است فکر کنید که نوشیدن یک یا دو وعده نوشیدنی الـکلی به انتخاب شما در روز  بی خطر و سالم است ، اما بسیاری از افراد نمی توانند بگویند که می توانند به طور موثر این قانون را دنبال کنند. تحت کنترل درآوردن مشروبات الـکلی فواید زیادی دارد ، اما ممکن است فرآیند دشواری باشد.

 

آهسته شروع کنید اگر بعد از کار عادت دارید دو لیوان بنوشید ، مصرف آن را به مدت یک ماه در هر لیوان به نصف برسانید و هفته ای یک یا دو بار فقط یک لیوان بنوشید.

 

22. از زیر بار سنگین بدهی خارج شوید

اگر تحت بدهی باشید ، نمی توانید واقعاً در زندگی پیش بروید. راه آزادی مالی راهی سنگین است ، اما قطعاً با کمی برنامه ریزی و خویشتنداری قابل کنترل است. برای پرداخت بدهی خود ب استراتژی و روش های مفید را جستجو کنید. باور نمی کنید که چقدر خوب خواهد بود.

 

23. پس انداز کنید

وقتی بدهی خود را کنترل کردید ، وقت آن است که مقداری پول را کنار بگذارید برای صندوق روز مبادا و مقداری پول اضافی که می تواند به مسافرت خارج از کشور ، تعمیر خانه یا خرید ماشین جدید باشد.

 

24. یک زبان جدید یاد بگیرید

نه تنها یادگیری یک زبان جدید به پیشرفت مهارت های ارتباطی شما کمک می کند ، بلکه در رزومه کاری شما بسیار خوب به نظر می رسد و احتمالاً درهایی را به روی شما باز می کند. این روزها منابع زیادی وجود دارد که به شما امکان می دهد یک زبان را به صورت رایگان یاد بگیرید.

 

25. داوطلب شوید و به امور خیریه بیشتر بپردازید

صرف وقت و انرژی خود برای کمک به نیازمندان یک حرکت نجیبانه و یکی از تصمیم های کاملاً مناسب سال نو است ، اما این فرصتی برای ملاقات با افراد جدید ، یادگیری مهارت های جدید و تقویت رزومه شما نیز هست.

 

26. مهارت های مفید یا سرگرمی های جالب را انتخاب کنید

فقط نشستن در تمام طول روز شما را به جایی نمی رساند. بسیار بهتر است که از اوقات فراغت خود به طرز سازنده ای استفاده کنید و در عین سرگرمی مهارت های جدیدی را انتخاب کنید. در آینده خوشحال خواهید شد که این کار را کردید. مهم نیست که به مهارت های ارتباطی یا ورزشی علاقه دارید ، دریابید که چگونه در مدت زمان کوتاهی مهارت ها و سرگرمی های جدید را بیاموزید.

 

27. کینه ها را رها کنید

برخی اوقات ممکن است سخت باشد و غلبه بر ناملایمات ممکن است به زمان زیادی نیاز داشته باشد ، اما کینه به دل داشتن نتیجه مثبتی ندارد. اگر با کسی دعوای بزرگی کنید و به خاطر یک مسئله کوچک زمین گیر شوید یا صدمه ببینید ، فقط یک دوست یا شریک زندگی خود را از دست خواهید داد و غمگین و تلخ خواهید ماند. بخشش یک روش بسیار سالم برای مقابله با مسائلی است که باید در گذشته باقی بماند و به حال و آینده کشیده نشود.

 

28. یک حیوان خانگی را قبول کنید

تعداد زیادی از دوستداران حیوانات وجود دارند که در مراقبت از یک حیوان خانگی بسیار مناسب خواهند بود ، در حالی که برخی از افراد فقط بیرون می آیند و یک حیوان خانگی می گیرند بدون اینکه مسئولیت آنها را درک کنند. مطمئن باشید که می دانید برای چه کاری درگیر هستید و یک حیوان خانگی متناسب با شرایط زندگی و سبک زندگی خود پیدا کنید.

 

29. سازمان یافته تر و منظم تر شوید

مهم نیست که چقدر وقت دارید. اگر نتوانید آن را به درستی مدیریت کنید ، بیشتر قسمتهای روز را بی هدف می دوید ، بنابراین سازمان دهی را در اولویت لیست مصوبات سال نو قرار دهید. وقتی منظم می شوید ، ناگهان وقت بیشتری برای فراغت پیدا می کنید و همه چیز در جای خود قرار می گیرد. این کار را به یک عادت تبدیل کنید ، از برنامه ها و ابزارها کمک بگیرید و از اوقات فراغت تازه پیدا شده خود لذت ببرید.

 

30. بیشتر سفر کنید

قبل از اینکه به سفر به سراسر دنیا بروید ، باید امور مالی خود را  مرتب ، تجهیزات مناسب تهیه کنید و کمی وقت و تلاش بگذارید ، اما روش های مختلفی برای تجربه فرهنگ های مختلف و بازدید از مکان های دوردست حتی با بودجه کمتری نیز وجود دارد. برخی از مستندها را تماشا کنید ، محل اقامت خود را از قبل بررسی کنید.

 

31. آشپزی یاد بگیرید

آشپزی یکی از مهارت های اساسی است که هر زن و مردی باید آن را داشته باشند. این به شما امکان می دهد پس انداز کنید ، غذای مورد علاقه خود را درست کرده و  همانطور که دوست دارید بخورید و عزیزانتان را با وعده های غذایی دوست داشتنی که زیر نور شمع به اشتراک گذاشته می شوند تحت تأثیر قرار دهید.

 

32. گاهی به پزشک مراجعه کنید

سلامتی داشتن باید اولویت اصلی شما باشد ، اما به نظر می رسد بسیاری از مردم از پزشکان ترسیده اند و تقریباً به اندازه لازم مراجعه نمی کنند و اغلب منتظر وخیم تر شدن وضعیت خود هستند. معاینات منظم ، هر چقدر هم که در حال حاضر احساس سلامتی داشته باشید ، امری ضروری است.

 

به یاد داشته باشید ، این شامل مراقبت از سلامت روان شما نیز هست!

 

33. خود را دوباره بیافرینید

اگر صرف نظر از کاری که انجام می دهید کاملاً خوشحال نیستید ، شاید وقت آن رسیده است که بعنوان یکی از مصوبات خوب سال جدید تغییرات جدی در زندگی ایجاد کنید. خلق مجدد خود می تواند دیدگاه جدیدی از زندگی به شما بدهد و شما را به سمتی سوق دهد که احتمالاً هرگز تصور نمی کردید.

 

34. دیگر تأخیر نداشته باشید

زمان شناسی فضیلتی است که در جامعه ما بسیار مورد توجه قرار می گیرد ، بنابراین این یک قطعنامه عالی سال نو است. به موقع بودن نشان از یک فرد حرفه ای ، یک دوست قابل اعتماد و یک شریک دلسوز است ، بنابراین بهتر است چند ترفند را انتخاب کنید که می تواند به شما در به موقع بودن کمک کند.

 

35. اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید

فناوری ، یک دولت نسبتاً مناسب و شرکتهایی که غذای ارزان و آماده برای خوردن و انواع ابزارهای مفید را ارائه می دهند ، ما را تا حدودی خراب کرده است و ما اغلب به بزرگسالی می رسیم بدون این که نیاز به استقلال و اعتماد به نفس داشته باشیم. دفعه دیگر که با مشکلی روبرو شدید ، به جای اینکه به سمت نزدیکترین عضو خانواده یا دوستتان بدوید ، خودتان آن را حل کنید.

 

36. سرگرمی خود را به یک شغل تبدیل کنید

اگر همه ما بتوانیم با سرگرمی و بهره وری ازدواج کنیم و بتوانیم با انجام کاری که دوست داریم درآمد کسب کنیم ، جامعه ای بسیار محتوا و متعادل خواهیم بود. این ممکن است همیشه ممکن نباشد ، اما مواردی وجود دارد که شروع یک سرگرمی جدید می تواند به یک حرفه پردرآمد تبدیل شود.

 

37. سال گذشته را پشت سر بگذارید

شاید دوستی و رابطه ای را از دست داده باشید ، بهتر از این است که هرگز دوست نداشته باشید ، اما هنوز هم این فقدان درد می کند. بهبودی قلب شکسته فرایندی است که به زمان نیاز دارد ، اما ترفندهایی وجود دارد که می تواند این دردسر را بدون درد بیش از حد طی کند و با مراقبت از خود شروع می شود.

 

38. کنترل احساسات خود را بیاموزید

عصبانیت کنترل نشده می تواند شما را به دردسر زیادی بیندازد ، اما مواردی مانند حسادت و غرور در هر شرایطی مخرب هستند ، بنابراین برای کنترل احساسات شما تصمیم سال نو خوبی است. به دست آوردن کنترل بر احساسات ، به شما این امکان را می دهد که خرد خود را حفظ کرده و منطقی تر فکر کنید ، حتی در شرایط درگیری با مشکلات عاطفی.

 

39. بیشتر مسئولیت پذیر باشید

بخشی از  نشان بزرگ شدن در یک فرد بالغ ، توانایی تفکر قبل از تصمیم گیری است. مهم این است که مسئولیت اقدامات خود را بپذیرید و از سرزنش همه چیز و انداختن تقصیر  به گردن شخص دیگری پرهیز کنید ، همانطور که محافظت از خانواده و کمک به تأمین هزینه های آنها نیز مهم است.

 

40. درباره موسیقی ، هنر و فرهنگ بیشتر بدانید

بهترین راه برای جا افتادن در هنگام گفتگو با افراد مختلف از زمینه های مختلف ، داشتن معلومات کافی است. موضوعاتی مانند هنر ، موسیقی ، تاریخ و فرهنگ اغلب مردم را گیج می کند ، اما اگر زمان کافی را صرف یادگیری درباره آنها با استفاده از وب سایت های مفید و دوره های آنلاین کنید ، درک آنها آسان خواهد بود.

 

41. وقت کمتری را در شبکه های اجتماعی بگذرانید

برخی از افراد ممکن است ساعت ها جلوی تلویزیون یا بازی های ویدیویی باشند ، یا رسانه های اجتماعی به یک اعتیاد جدی در میان طیف گسترده ای از جمعیت تبدیل شده است. خوب است که با دوستان و خانواده در ارتباط باشید ، اما اگر هر روز بیشتر از یک ساعت در شبکه های اجتماعی می گذرانید ، وقت آن است که تغییری ایجاد کنید و این را به لیست تصمیم خوب سال نو اضافه کنید.

 

42. بیاموزید چگونه از خود دفاع کنید

توانایی اطمینان از ایمنی خود و کسانی که دوستشان دارید مهارت مهمی است که باید داشته باشید. شما باید بیاموزید که چگونه رفتار کنید و به دنبال چه رفتاری در دیگران باشید.

 

43. عاشقانه تر زندگی کنید

تجربه عشق در زندگی باعث غنی تر شدن زندگی شما شده و حس خوشایندی به وجود می آورد.هرچه از عشق بگوییم باز هم کم است.

 

44. تاریخ های مهم را به خاطر بسپارید

در مورد روابط عاشقانه و داشتن یک رابطه جدی ، شما نمی خواهید تولد ، سالگرد و دیگر تاریخ های مهم را فراموش کنید. بسیاری از ترفندهای حافظه وجود دارد که تسلط آنها به زمان بسیار کمی نیاز دارد ، بنابراین دیگر هرگز تاریخ دیگری را فراموش نخواهید کرد.

 

45. بیشتر اجتماعی باشید

بیرون رفتن و معاشرت امتیازات خاص خود را دارد. شما می توانید از آن لذت ببرید ، با افراد جدیدی آشنا شوید و موارد جالبی را بیابید ، اما همچنین می توانید مهارت های رهبری را افزایش داده و کار تیمی را بیاموزید ، بنابراین این قطعنامه سال نو بسیار خوبی برای افزودن به لیست شما است. حتی اگر یک فرد درون گرا یا بسیار خجالتی باشید و از گفتگو با دیگران احساس راحتی نکنید ، روش هایی وجود دارد که می توانید عضوی نسبتاً فعال در یک جامعه شوید.

 

46. ​​ایجاد خلاقیت بیشتر

زمان هایی وجود دارد که از نظر ذهنی خسته می شویم و خلاقیت چندانی ندارید. این خصوصاً بد است اگر شغل یا سرگرمی شما بستگی به این دارد که ایده های تازه ای بیاورید و خارج از چارچوب فکر کنید اما خلاقیت خود را بهبود ندهید. مانند هر چیز دیگری ، منابع بسیاری وجود دارند که به شما کمک می کنند خلاقیت خود را به طرق مختلف افزایش دهید.

 

47. کارهای هنری انجام دهید

در حالی که بعضی از ما منطقی تریم ، اما هنوز هم اکثر مردم کمی جرقه خلاقانه در خود دارند. ابراز وجود به روشی خلاقانه و هنری نوعی عالی از کاهش استرس است و به تیز بینی شما کمک می کند. برخی از این فعالیت ها به شما در فعال ماندن و سوزاندن مقداری کالری نیز کمک می کنند. بنویسید ، کاردستی کنید ، پروژه هایDIY  بسازید - هر آنچه روح شما را آزاد می کند.

 

48. با ترس و ناامنی خود روبرو شوید

 ترس و ناامنی اغلب به علت چندین مشکلی است که می خواهیم آنها را برطرف کنیم. شما باید به جای غلبه بر آن ، به پذیرش آن و مواجهه شدن با آنها بپردازید.این کار به شما این امکان را می دهد که بسیاری از ناامنی های خود را از بین ببرید.

 

49. شروع به نوشتن کتاب / ژورنال کنید

شما تعجب خواهید کرد اگر بدانید چه تعداد از افراد داستان جالبی برای گفتن دارند اما از اعتماد به نفس و مهارت کافی برای نوشتن برخوردار نیستند .نباید از نوشتن مطلب با چند نکته و ترفند ترس داشته باشید.

 

50. به عادات سالمی که ایجاد کرده اید پایبند باشید

آخرین و مهمترین نکته ای که باید ذکر شود این است که تمام تغییرات مثبتی که شما ایجاد می کنید باید با شروع قطعنامه های خوب سال نو دائمی باشند. شما باید روی عادت های خوبی که گرفته اید بچسبید و آنها را ادامه دهید تا اینکه آنها فقط به بخشی طبیعی از آنچه شما هستید تبدیل شوند. به این ترتیب می توانید به خودسازی واقعی برسید.

موفق باشید.

ترجمه: سایت ناگهان

 

سایت ناگهان
سال نوعید نوروزسال 1400موفقیتبرنامه ریزیمدیریت زماناسترسمدیریت استرسایده

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع روانشناسی :
  داغ ترین ها  ببین و بخند