سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

قسمت سوم سریال آسپرین | چه گروهی کنترل نیما را در دست دارند؟ | دانلود قسمت چهارم سریال آسپرین ممنوع


سایت ناگهان

خلاصه آنچه در قسمت سوم سریال آسپرین خواهید دید:

آنچه گذشت:

دکتر صبوری که پس از سال ها مطالعه، تحقیق و آزمایش طرح های تحقیقاتی اش مورد بی مهری همکارانش واقع و از طرف آن ها طرد شده است، به صورت سری پروژه ی خود به نام آسپرین را روی بیماری که حافظه اش را از دست داده اجرا می کند و با دادن چهره و نام جدید ( نیما ) و القاء اطلاعات غلط قصد دارد از او برای رسیدن به خواسته های پلید و انتقام همکارانش استفاده نماید. پرستار زن خارجی که با دکتر صبوری همکاری می کند پس از اینکه در می یابد طرح دکتر با موفقیت رو برو شده، دکتر صبوری را با شلیک گلوله از پای در می اورد و پرونده ها را از محل کار دکتر خارج و سعی دارد به اتفاق دوستش، نیما را کنترل نماید و در پی آن است نتایج اطلاعات و آزمایشات را با گروهی خارج از کشور معامله نماید.

 

 

علیرام نورایی آسپرین

 

قسمت سوم آسپرین با قطع داستان در زمان حال و ارجاع آن به یک سال بعد شروع می شود. نیما همچنان از سرگیجه رنج می برد و دچار اختلالات شخصیتی است و با گروهی خلافکار در حال همکاری می باشد.

 

هادی کاظمی در آسپرین

 

زیبا بروفه در قسمت سوم سریال آسپرین

عکس زیبا بروفه در قسمت سوم سریال آسپرین

 

روایت داستانی دیگر چهره های جدیدی را وارد سریال می کند، ماموری که خارج از مقررات قانونی و بدون هماهنگی با مافوق، خودسرانه به تعقیب یک باند تبهکار می پردازد و در یک درگیری مسلحانه آنان را به هلاکت می رساند. که این عمل گرچه موفقیت آمیز است اما تبعاتی نیز برای او به همراه دارد.

 

مجید صالحی در سریال آسپیرین

 

در قسمت های آتی سریال آسپرین شاهد آن خواهیم بود که نیما چگونه با این گروه جدید ارتباط برقرار نموده و انان با چه شناختی او را در کنترل دارند.

 

عکس ارمیا قاسمی در قسمت چهارم سریال آسپرین

عکس ارمیا قاسمی در قسمت چهارم سریال آسپرین

 

علیرام نورایی در قسمت چهارم سریال آسپرین

عکس علیرام نورایی در قسمت چهارم سریال آسپرین

سایت ناگهان
آسپرینسریال آسپرینقسمت سوم سریال آسپرینقسمت چهارم سریال آسپرینسریالدانلود ممنوععلیرام نوراییارمیا قاسمیزیبا بروفهفرهاد نجفیaspirin

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند