سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

خوراک کلم پخته مناسب برای دورچین بشقاب | پیش غذا رژیمی و گیاهی برای گیاهخواران


سایت ناگهان

خوراک کلم پخته مناسب برای دورچین بشقاب | پیش غذا رژیمی و گیاهی برای گیاهخواران

خوراک کلم پخته مناسب برای دورچین بشقاب | پیش غذا رژیمی و گیاهی برای گیاهخواران

این کلم پخته شده آسان یک غذای کنار بشقابی یا دورچین خوشمزه برای پیاهخواران یا  وگان است که آن را دوست خواهید داشت. این دورچین یا پیش غذا پر از عطر و طعم و کاملاً تفت داده شده است که تهیه آن بسیار آسان می باشد.

ملیت غذا: آمریکایی

مناسب برای 2 نفر      -  298 کیلو کالری

مواد تشکیل دهنده دورچین کلم پخته

مواد تشکیل دهنده دورچین کلم پخته

1/2 کلم متوسط ​​(حدود 700 گرم )

1 قاشق غذاخوری. پودر سیر

1 قاشق غذاخوری. فلفل قرمز

1 قاشق چایخوری. نمک

3 قاشق غذاخوری کره گیاهی یا معمولی

 

طرز تهیه دورچین کلم پخته

طرز تهیه دورچین کلم پخته 1

کلم را به چهار قسمت برش دهید  و سپس وسط آن را ببرید. هر یک چهارم را برش بزنید و سپس آن را به صورت ضربدری برش دهید تا تکه های نازک کلم ایجاد شود.

خوراک کلم پخته مناسب برای دورچین بشقاب

کلم های خرد شده را در یک کاسه بزرگ برای مخلوط کردن قرار دهید ، و فلفل قرمز ، پودر سیر و نمک را اضافه کنید. کره را ذوب کرده و روی مواد بریزید و آنها را خوب مخلوط کنید.

 

کلم را به یک سینی بزرگ پخت یا سینی فر انتقال دهید. با استفاده از یک قاشق چوبی یا کفگیر ، کلم های چاشنی زده شده را صاف کنید تا کاملا روی ظرف بماند.

خوراک کلم پخته مناسب
 

آن را به مدت حدود 25 دقیقه در دمای 400 درجه فارنهایت  ( 200 درجه سانتی گراد ) یا تا زمانی که پخته شود و به خوبی روی آن برشته شود بپزید و بلافاصله سرو کنید.

پیش غذا رژیمی و گیاهی برای گیاهخواران

یادداشت

نکاتی برای ساخت کلم پخته شده آسان

کلم را به طور مساوی برش دهید. اطمینان حاصل کنید که برگ های کلم را به اندازه های مشابه بریده اید تا خرد شده به طور یکنواخت بپزد. اگر بعضی از آنها کوچک و برخی دیگر بزرگ باشند ، شما با مخلوطی از خرده ریزهای مواجه خواهید شد.

قبل از پخت همه چیز را خوب مخلوط کنید. در حالی که کره ذوب شده به عنوان چسب ادویه ها عمل می کند ، اطمینان حاصل کنید که مواد را کاملاً با هم مخلوط می کنید تا یک چاشنی یکدست شود. با این کار طعم درست تضمین می شود.

گرم سرو کنید. این کلم پخته شده بهترین طعم و مزه را دارد. بعد از خنک شدن ، کره ممکن است کمی جامد شود ، بنابراین آن را درست خارج از اجاق گاز سرو کنید یا قبل از سرو غذاهای مانده ، آن را گرم کنید.

نحوه نگهداری کلم پخته شده

برای نگهداری این کلم پخته شده ، آن را در یک ظرف سرپوشیده داخل یخچال قرار دهید. تا 5 روز می توانید آن را نگه دارید. اگر می خواهید آن را به مدت طولانی ذخیره کنید ، می توانید آن را تا 12 ماه در کیسه فریزر زیپلاک نیز منجمد کنید وقتی آماده سرو هستید آن را در فر گرم کنید.

ترجمه: سایت ناگهان

 

کلم پخته شده آسان

نوش جان

سایت ناگهان
گیاهخوارانغذا گیاهخوارانرژیمیپیش غذاپیش غذا آمریکاییخوراککلم پختهدورچین بشقابگیاهیغذا گیاهی

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع آشپزی :
  داغ ترین ها  ببین و بخند