سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

جدیدترین عکس‌ های عوامل فیلم فروشنده در جشنواره كن


سایت ناگهان

 با حضور اصغر فرهادى، شهاب حسينى و ترانه عليدوستى مراسم فوتوكال فيلم "فروشنده" در جشنواره كن برگزار شد.

به گزارش سایت ناگهــان(www.nagahan.com ) نشست مطبوعاتى فيلم فروشنده با حضور اصغر فرهادى، شهاب حسينى، ترانه عليدوستى، بابك كريمى، فريد سجادى حسينى و الكساندر ماله-گى در حال برگزارى است.


اصغر فرهادی در نشست خبرى  فروشنده گفت : یکی از ویژگی هاى این فیلم این است که مرز مستند و داستان را از بین می برد و سایه فیلم را روی سرتان احساس نمی کنید و این امتیاز فیلمبرداری است. با همه عوامل حتی گروه تولید به زبان شخصی رسیدیم.

 

 

عوامل فیلم فروشنده در کن


شهاب حسینی در نشست خبری«فروشنده» گفت: فرهنگ ما سعی می کند حفظ حریم خود دیگران را در ما نهادینه کند تا ما زندگی سعادت مندی داشته باشیم. اگر زیاده خواهی شخصیت عماد نبود فرهادی هرگز این فیلم را نمی ساخت.

 

شهاب حسینی در کن


ترانه علیدوستی در نشست خبری «فروشنده» گفت: مسئله فیلم فروشنده تعرض به حریم شخصی افراد است و مسئله فیلم فرا ایرانی است و در همه دنیا وجود دارد و مسئله غیرت همه جا هست، روشنفکر و غیر روشنفکر هم نمی شناسد.

 

ترانه علیدوستی در کن


شایان ذکر است که پس از حضور اصغر فرهادى، شهاب حسينى و ترانه عليدوستى در مراسم فوتوكال فيلم "فروشنده" اعلام شد که نمايندگي برند هاي معتبر brioni و zilli در ايران لباس  ترانه علیدوستی، شهاب حسيني ولباس اصغر فرهادي راطراحي كرده اند.

 

ترانه علیدوستی در کن


برند معتبر brioni كه طراح مسافران كن ايران است تا كنون لباس هاي هنرپيشه هاي معروفي هم چون لئوناردو دي كاپريو، بردپيت، استيو مك كوئين، تام هاردي، بردلي كوپر، دنيل كريگ و بسياري از افراد مشهور هاليوود را براي حضور در فرش قرمزهاي معتبر جهاني را طراحي كرده است.

 

فروشنده در کن


لازم به ذكر است جرج ميلر رئيس جشنواره كن نيز از همين برند براي حضور در فرش قرمز استفاده نموده است.

ترانه علیدوستی در کن

 

سایت ناگهان
فلیم فروشندهاصغر فرهادیترانه علیدوستیشهاب حسینی

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند