سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

تعریف جنجالی پگاه آهنگرانی از محمدرضا گلزار |در فیلم سینمایی مادر قلب اتمی، رضا از همه ی ما بهتر بود


سایت ناگهان

 پگاه آهنگرانی بازیگر جوان کشورمان در مصاحبه ای علت محبوبیت محمدرضا گلزار را شرح داد 

 

لینک دانلود فیلم مصاحبه پگاه آهنگرانی درباره فیلم مادر قلب اتمی و محمدرضا گلزار

 

محمدرضا گلزار در جواب محبت پگاه آهنگرانی نوشت:

پگاه عزيزم، انرژي خوب تو همواره دركنارِ من بوده و هست...

 

 

عکس پگاه آهنگرانی - محمدرضا گلزار - مهرداد صدیقیان - ترانه علیدوستی در فیلم سینمایی مادر قلب اتمی

عکس پگاه آهنگرانی - محمدرضا گلزار - مهرداد صدیقیان - ترانه علیدوستی در فیلم سینمایی مادر قلب اتمی

 

 

خلاصه داستان فیلم مادر قلب اتمی :

تمام قصه در یک شب میگذرد,همان شبی که یارانه ها را واریز میکنند . شخصیتهای اصلی قصه ما اتفاقا در همان شب تصادف میکنند و نمیتوانند از هیچ کدام از دستگاه های عابربانک,پولی دریافت کنند.این قیلمنامه به قلم علی احمد زاده و مانی باغبانی نوشته شده و ایده های بسیار خلاقانه ای دارد . شاید در نگاه اول,این فیلم تنها یک خط داستانی داشته باشد اما وقتی با آن همراه شویم میبینیم ده ها معضل دیگر را مورد نقد و بررسی قرار داده است . 
در این فیلم نمادهای ملی و غیر ملی,مسائل بحران خیز و مسائل عادی تر و ... به گونه ای در قلب دراماتیک این فیلم سینمایی جاشده اند که توجه مخاطب را به هزار و یک موضوع روزمره جلب میکنند,اما اینبار از یک زاویه نگاه متفاوت که شاید قبلا هرگز با این رویکرد در مورد آن فکر نکرده بودند . این فیلم در واقع نه زمان خاصی دارد و نه مکان مشخصی . می توان گفت یک فضای سوررئال دارد وبا استفاده صحیح از دیالوگ و اتفاقاتی که پشت سر هم رخ میدهند,از ریزترین ماجراها تا یک مسئله مهم مثل انرژی هسته ای را مورد بررسی قرار میدهد. 
تهیه کننده فیلم مادر قلب اتمی در مورد انتخاب بازیگران این فیلم اینگونه توضیح داد: ما گزینه های زیادی برای ایفای نقش های مختلف این فیلم داشتیم,اما در نهایت تصمیم گرفتیم بازیگری همچون محمدرضاگلزار را در کنار یک بازیگر دیگر مانند ترانه علیدوستی قرار بدهیم با اینکه ژانر کاری هر دو بسیار متفاوت است,اما اقتضای داستان این چنین بود. 
در این قصه کاراکتری که گلزار آن را بازی میکند از جهان دیگری به این فضا قدم میگذارد و اصلا با ورود اوست که داستان وارد تم جدیدی میشود . او در این فیلم بازی بسیار متفاوتی را از خود نشان داده است . 
بازیگران دیگرمان مانند مهرداد صدیقیان و پگاه آهنگرانی و ... با هدف خلاقانه بودن فیلم انتخاب شده اند . 
در خلاصه داستانی که از این فیلم در خبرها منتشر شده , اینطور آمده که ماجرا با مهمونی کامی شروع میشود,کسی که قصد دارد ایران را برای همیشه به مقصد تونس ترک کند.شاید برای مخاطب حرفه ای سینما این سوال پیش بیاید که آیا این فیلم با فیلم قبلی آقای احمدزاده, مهمونی کامی ارتباط دارد ,اما باید بگویم هیچ ربطی وجود ندارد و این فیلم یک داستان جداگانه دارد . 

سایت ناگهان
مادر قلب اتمیمحمدرضا گلزارترانه علیدوستیپگاه آهنگرانیمصاحبهبازیگرفیلم

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند