سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

پخش مجموعه دورهمی تا آغاز ماه محرم ادامه دارد


سایت ناگهان

پخش مجموعه دورهمی تا قبل از آغاز ماه محرم ادامه خواهد یافت و پس از ایام سوگواری درباره وضعیت پخش و شکل تغییراتی که باید در مجموعه لحاظ شود اطلاع‌رسانی می‌شود.


به گزارش سایت ناگهان، این خبر را هاشم رضایت، یکی از تهیه‌کنندگان مجموعه دورهمی اعلام کرد و در رابطه با تغییرات جدید این برنامه گفت: با توجه به بازخوردهای خوبی که تاکنون در نظرسنجی‌های مختلف نسبت به سایر برنامه‌ها داشتیم صحبت‌هایی مبنی بر پخش چهار قسمت از مجموعه در هفته مطرح شده که البته هنوز به مرحله قطعی نرسیده است. با این حال ضبط مجموعه همچنان مانند قبل در حال انجام است و به محض قطعی شدن افزایش قسمت‌ها به‌زودی آن را اعلام می‌کنیم.


وی با اشاره به اینکه بعد از جدایی امیرمهدی ژوله از گروه «دورهمی»، امیر وفایی به عنوان سرپرست نویسندگان پروژه منصوب شدافزود: وفایی همراه با همان تیم قبلی نویسندگان مجموعه با بررسی بازخوردهای مردمی نسبت به شخصیت‌های نمایش نگارش متن‌ها را انجام می‌دهند تا سلیقه و خواسته مخاطب نیز در نظر گرفته شود.

 

فرهاد ظریف در دورهمی

رضایت در پاسخ به این سوال که آیا در روزهای آتی بازیگر جدیدی به پروژه اضافه خواهد شد گفت: برخلاف برخی شایعات فعلا بازیگر جدیدی قرار نیست به پروژه اضافه شود و ضبط همچنان با همین بازیگران ادامه پیدا می‌کند.


لازم به ذکر است این مجموعه امشب (شنبه) با حضور فرهاد ظریف بازیکن تیم ملی والیبال به عنوان مهمان ویژه روی آنتن می رود.


ظریف چندی پیش از سوی سرمربی تیم ملی والیبال برای حضور در بازی های المپیک ریو برزیل کنار گذاشته شد و در برنامه امشب در گفت وگویی جنجالی همراه با مدیری درباره این مسئله به صحبت پرداخته است.


وی دراین برنامه به مشکلات خانوادگی اش که به زندگی حرفه اش لطمه وارد کرده و مشکلاتی که در طی چند ماه اخیر برایش اتفاق افتاده نیز اشاره کرده است.


در برنامه امشب همچنین اسدالله جولایی رییس ستاد دیه کشور نیز همراه با مدیری درباره مشارکت 550 میلیون تومانی مردمی «دورهمی» برای آزادی زندانیان به گفت وگو پرداخته است.


بخش آیتم نمایشی نیز با حضور بازیگران از دیگر بخش های اصلی برنامه امشب «دورهمی» خواهد بود.


«دورهمی» پنجشنبه شب‌ها ساعت ٢١ و جمعه و شنبه شب ها ساعت ٢٣ روی آنتن شبکه نسیم می رود.

مهران مدیری، سیامک انصاری، الیکا عبدالرزاقی، رامین ناصرنصیر، محمد نادری، سروش جمشیدی، لیلا ایرانی، امیر جنانی و مهران رنج بر بازیگران اصلی این مجموعه هستند.

 

سایت ناگهان
دورهمیمهران مدیری

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند