سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

11 چیزی که همین حالا باید از آشپزخانه تان بیرون کنید!


سایت ناگهان

چطور آشپزخانه ای خلوت و جادارتر داشته باشم؟ حتما به عنوان یک خانه دار بارها این سوال را از خودتان پرسیده اید! قدم به قدم با توصیه های تیم "خانه بهتر" سایت ناگهان همراه باشید!11 چیزی که همین حالا باید از آشپزخانه تان بیرون کنید!


1. پلاستیک هایی که از روی بی حوصلگی در داخل کابینت تان جمع کرده اید!
این ممکن است بزرگ ترین دلیل ریزش بهمن به هنگام باز کردن در کابینت تان باشد. 

2. منوی تبلیغاتی رستوران و خشک شویی ها که توسط آهن ربا به یخچال تان وصل شده!
از خودتان بپرسید: آیا این تصویری که از یخچال در آشپزخانه تان می بینید باعث لذت شما می شود؟ اگر نه، پس برای چه اجازه می دهید بر روی یخچال تان باقی بماند؟ اگر دوست دارید در خالی یخچال را تزیین کنید، با چند عکس خانوادگی توسط آهنربا این کار را بکنید!

3. لیوان های عجیب غریب و غیر قابل استفاده!
این لیوان ها فقط مناسب هدیه دادن در زمانی  هستند که نمی دانید برای دوست تان چه چیزی بخرید! پس از شرشان خلاص شوید و تاثیرش را ببینید!

4. ساک های خریدی که بارها قابل استفاده هستند
می دانیم خلاص شدن از چیزی که سازگار با محیط زیست طراحی شده، خنده دار به گوش می رسد. اکثریت مردم بیشتر از حد نیازشان از این ساک ها داخل خانه شان دارند. حداکثر 10 عدد از این ساک های خرید را داشته باشید و باقی مانده را دور بریزید.

5. اسفنج های شست شو 
طبق تحقیقات گروه USDA، پاک کردن ماکروفر توسط اسکاچ، 99.9998 درصد جرم را پاک می کند. با این حال، اگر اسکاچ تان بوی بدی می دهد، بهتر است که آن را دور بریزید.

6. کیسه های مواد غذایی
اگر بیشتر از 10 عدد کیسه های مچاله شده در داخل کابینت تان دارید، سریع آن را جمع آوری کنید و به نزدیک ترین مرکزی که پلاستیک ها را بازیافت می کنند، ببرید.

7. حوله ی دستی ای که برای همه چیز از آن استفاده می کنید!
دستمال و حوله های دم دستی معمولا جز آلوده ترین لوازم آشپزخانه ست. متاسفانه این تنها خبر بد نیست. این که باکتری سالمونلا حتی اگر آن ها را شسته باشید در طول شب بر روی بافت پارچه رشد می کند، خبر بدتری ست.

8. لوازم برقی ای که قسم می خورید از آن استفاده می کنید
اگر هر کدام از لوازم برقی و ابزارهای کمکی را روزانه استفاده نمی کنید، آن ها را از داخل کابینت و یا از روی پیشخوان آشپزخانه تان حذف کنید.

8. چاقوهای اضافی
حتی آشپزهای حرفه ای هم فقط از سه الی پنج نوع چاقو استفاده می کنند! ما هم برای شما همین تعداد را پیشنهاد می کنیم!

9. کنسروهای غذایی که ظاهرش برای شما شبهه ایجاد می کند
هر خوراکی که منقضی شده اند باید دور ریخته شوند. تردید نکنید!

10. کتاب های آموزش آشپزی که به ندرت از آن استفاده می کنید
اگر بیشتر از یک سال است که کتاب آموزش آشپزی ای خریده و حتی یک دستور تهیه آن را امتحان نکرده اید، احتمالا زمان آن رسیده که آن را به دوست، خواهر و یا مادرتان هدیه دهید!

11. بطری های آب
هر کدام از اعضای خانه، به یک بطری آب نیاز دارند. نهایتا دو بطری! پس هر چه که اضافه دارید را به مرکزهای بازیافت زباله اهدا کنید.

سایت ناگهان
آشپزخانهکابینتخانه دارخانه بهتر

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع خانه و خانه داری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند