سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

20 ترفند مهم که آرایشگران و گریمورها به شما نمی گویند


سایت ناگهان

مقدار زیادی از تاثیر ریمل مژه و ابرو از طریق قلم مو خوب حاصل می شود.

1-مقدار زیادی از تاثیر ریمل مژه و ابرو از طریق قلم مو خوب حاصل می شود. اگر برسی پیدا کردید که برای مژه های شما مفید است ، آن را دور نیندازید و پس از اتمام ریمل مژه و ابرو آن را تمیز کنید. شاید بتوانید ریمل ارزان تری بخرید و برس آن را با قلم موی قبلی خود جایگزین کنید تا برای شما مناسب تر باشد!

شما نیازی به پرداخت زیاد پول برای ریمل مژه و ابرو ندارید ، در واقع تفاوت اصلی در فرمول ریمیل وجود ندارد. تفاوت واقعی بین برس یا قلمو ریمل ها است ، همین.

 

2-یک قطره روغن پرایمر (یا روغن نارگیل برای صرفه جویی در مصرف پول) بردارید و آن را به یک کانسیلر مات با پوشش کامل مات اضافه کنید تا درخشان تر شود ، از این طریق ،ترکیب آن راحت تر شده و بیشتر شبیه پوست می شود( بدون اینکه پوشانندگی آن از بین برود).

برای منظم کردن ابروهای پر پشت خود ، اسپری مو را اسپری کنید

3-برای منظم کردن ابروهای پر پشت خود ، اسپری مو را روی یک برس ریمل تمیز که استفاده نمی کنید، اسپری کنید و ابروهای خود را به سمت بالا مسواک بزنید ، سپس به شکل دلخواه خود درآورید.

اگر پوست چربی دارید ، از یک کرم پودر برای زیرسازی آرایش با پایه آب استفاده کنید

4-اگر پوست چربی دارید ، از یک کرم پودر برای زیرسازی آرایش با پایه آب استفاده کنید. اگر پوست خشکی دارید ، کرمتان پایه روغنی داشته باشد. اگر پوست شما کمی از هر دو است ، هر دو را امتحان کنید و ببینید چه چیزی بهتر جواب می دهد.

همیشه قبل از استفاده از هایلایتر ، برس خود را مرطوب کنید تا درخشش بیشتری داشته باشد.

5-همیشه قبل از استفاده از هایلایتر ، برس خود را مرطوب کنید تا درخشش بیشتری داشته باشد.

6-هنگام استفاده از پرایمر از انگشتان خود استفاده نکنید زیرا باعث ایجاد لایه های ریز می شود که باعث ناهموار شدن سطح پوست می شود.

7-اگر کسی به شما بگوید که بر روی رژ لب مایع خود ،خط لب نیاز دارید ، او دروغگو است. 90٪ از رژ لب های مایع به تنهایی خوب عمل می کنند و تنها دلیلی که شما به خط لب نیاز دارید ، ایجاد سایه واسطه بین رنگدانه و پوست است.

اگر صورتتان پر است ، اما چشمانتان کوچک است، چشمانتان را کم آرایش نگه دارید

8-اگر صورتتان پر است ، اما چشمانتان کوچک است، چشمانتان را کم آرایش نگه دارید ، مقداری سایه برنز مات را روی پلک و خط مژه پایین بزنید. این کار کمک می کند تا چشمان شما بزرگتر به نظر برسند.

9-هرگز از صابون صورت با سدیم لورات سولفات  sodium laureth sulfateاستفاده نکنید چون این کار این پوست شما را خشک می کند.

10-برای افرادی که خطوط ریز اطراف و روی پلک ها دارند ، بهتر است از سایه های چشم مات و پودرهای مات استفاده کنند.

11-اول خط چشم خود را بکشید و بگذارید قبل از استفاده از سایه چشم ،خشک شوند. توصیه می شود که از کانسیلر و پودر شفاف به عنوان پایه سایه چشم استفاده کنید. این کار باعث می شود که سایه بیشتر روی پلکتان نگه داشته شود

12-قبل از شروع زیرسازی پوست ، آرایش چشم خود را انجام دهید. زیرا در صورت اشتباه کردن،می توانید راحت تر سایه چشم خود را پاک کنید و یا خط چشم خود را تمیز کنید.

قبل از استفاده از رژ لب مایع مات ، همیشه باید لب های خود را  با سرم لایه برداری کنید.

13-قبل از استفاده از رژ لب مایع مات ، همیشه باید لب های خود را  با سرم لایه برداری کنید.

برای خطوط سایه چشم واضح و تمیز و یک خط چشم مایع از نوار اسکاچ با زاویه چشم از ابرو تا ابرو استفاده کنید.

14-برای خطوط سایه چشم واضح و تمیز و یک خط چشم مایع از نوار اسکاچ با زاویه چشم از ابرو تا ابرو استفاده کنید.

15-شما می توانید برای کشیدن خط چشم، یک پد پنبه ای را به دو نیم تقسیم کرده و از هلال آن استفاده کنید. اگر چشمان خود را قبل از زیرسازی آرایش می کنید و از تونر استفاده می کنید ، هر پد پنبه ای که برای استفاده از تونر استفاده می کنید را کنار بگذارید. بعد از اتمام کار با سایه چشم ، می توانید آن پد را از وسط تا کنید و از گوشه چشم به انتهای ابرو بکشید تا ظاهری تمیز و تمیز و بدون استفاده از نوار داشته باشد.

اگر به طور تصادفی دور چشم خود ریمل زدید ، بگذارید خشک شود

16- اگر به طور تصادفی دور چشم خود ریمل زدید ، بگذارید خشک شود. بعد از گذشت پنج دقیقه ، ان لکه را به راحتی پاک کنید.

17-هرگز برس آرایش را با کسی به اشتراک نگذارید و همیشه آنها را بشویید.

یک خط از گوشه خارجی چشم تا نوک ابرو را تصور کنید

18-یک خط از گوشه خارجی چشم تا نوک ابرو را تصور کنید ، اینجاست که سایه چشم شما باید متوقف شود. مردم اغلب اشتباه می کنند که سایه خود را به اندازه کافی بیرون نمی آورند و این طور  چشم را کوچکتر نشان  خواهند داد.

ابتدا رنگ کانتور را روی یک برس یا اسفنج قرار دهید

19-اگر تازه کار خود را شروع کرده اید یا هنوز آرایش خوبی ندارید و می خواهید کانتورینگ را شروع کنید ، ابتدا رنگ کانتور را روی یک برس یا اسفنج قرار دهید. اگر آن را مستقیماً مانند خطوط بکشید ، ترکیب آن سخت تر خواهد بود .

 

20-با آرایش خود نخوابید. پوست برای تنفس به زمان نیاز دارد و هنگام خواب بدن شما بیشترین ترمیم را دارد. خوابیدن با آرایش نه تنها کثیف است بلکه باعث شکستگی ، پیری زودرس و ملافه های لکه دار می شود. از پوست خود مراقبت کنید.

ترجمه: سایت ناگهان

 

20 ترفند مهم که آرایشگران و گریمورها به شما نمی گویند

سایت ناگهان
آرایشنکاتترفندآرایشگرگریمکاربردی

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع مد و زیبایی :
  داغ ترین ها  ببین و بخند