سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

سریال شهرزاد در سه فصل تولید می‌شود!


سایت ناگهان

با پایان فصل اول سریال شهرزاد و در حالی که علاقه‌مندان سریال فوق در انتظار فصل دوم هستند، تهیه‌کننده شهرزاد از تولید آن در سه فصل خبر داد.


به گزارش سایت ناگهــان، محمد امامی، تهیه‌کننده  سریال شهرزاد با بیان این سخنان گفت: با برنامه‌ریزی انجام شده فصل دوم سریال شهرزاد از اواسط و یا پایان تیر ماه آغاز می‌شود.


وی از عوامل موفقیت این سریال را در درجه اول به فیلمنامه نسبت داد و گفت: فیلمنامه بارها نگارش و بازنویسی شده بود. ما روی ذائقه مخاطب مطالعه کردیم و به یک استاندارد نسبی رسیدیم .

 

شهرزاد

 

وی با بیان اینکه علاوه بر متن، سریال شهرزاد تمام پارامترهای موفقیت را داشته است و محتوا، فیلمنامه، بازیگران، کارگردان، گروه تولید و تهیه از دیگر عوامل موفقیت این سریال محسوب می‌شود درباره ساخت فاز دوم این سریال توضیح داد: شهرزاد در سه فصل به تولید می‌رسد که فصل دوم آن ۲۲ قسمت دارد.


امامی با اشاره به اینکه در حال حاضر فیلمنامه این سریال توسط حسن فتحی و نغمه ثمینی در حال نگارش است و ۱۴ قسمت اول این سریال نگارش شده است گفت: با برنامه‌ریزی انجام شده تا پایان خرداد ماه نگارش فیلمنامه "شهرزاد۲" به پایان می‌رسد. پیش تولید خاصی برای این کار نداریم چون دکور و لوکیشن‌های ما آماده است و احتمالا از اواسط و یا پایان تیر ماه کار تصویربرداری این سریال را آغاز می ‌کنیم.

 

سایت ناگهان
شهرزادسریال شهرزادمحمد امامی

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند