سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

اگر تولید فصل دوم شهرزاد دو سال هم طول بکشد صبر می‌کنیم!


سایت ناگهان

تهیه‌کننده سریال شهرزاد  در پاسخ به این سوال که چه زمانی فصل دوم این سریال منتشر و روانه بازار می‌شود؟ گفت: اگر تولید فصل دوم شهرزاد دو سال هم طول بکشد، صبر می‌کنیم تا کالایی با کیفیت‌تر از «شهرزاد ۱» تحویل مخاطب دهیم.

 

شهرزاد


به گزارش سایت ناگهان، محمد امامی،  تهیه‌کننده سریال شهرزاد در واکنش به این موضوع که آیا برای جلوگیری از وقفه زیاد و به دنبال آن از دست دادن برخی از مخاطبان، احتمال تولید و پخش همزمان «شهرزاد ۲» وجود دارد؟ گفت: اصلاً؛ هر چقدر هم که وقفه بیافتد، ما کل کار را تصویربرداری می‌کنیم تا حتی یک ساعت هم در تحویل کالا به مردم بد قولی نکنیم. به هیچ وجه تعهدمان به مردم را فدای هیچ مصلحت‌اندیشی نمی‌کنیم، حتی اگر این کار باعث ریزش مخاطب شود. آبرو چیزی است که به زحمت به دست آورده می‌شود و حاضر نیستیم به راحتی مخاطبمان را از دست دهیم.


وی با تاکید بر اینکه سری دوم این سریال، رقیبی برای سری اول خواهد بود بیان کرد:سریال «شهرازد ۱» پس اتمام کامل تصویربرداری توزیع شد و در توزیع به مخاطبان با بدقولی همراه نشد. دوشنبه هر هفته در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد، اما همزمانی‌ توزیع و تولید سریال، هم تیم تولید را تحت تاثیر قرار می‌دهد و هم تیم پخش‌کننده تحت فشار قرار می‌گیرند؛ قطعاً مردم این فشار را در کیفیت کار تولید شده احساس می‌کنند.

 

 

سایت ناگهان
سریال شهرزادشهرزادفصل دوم شهرزادترانه علیدوستیشهاب حسینیمحمد امامی

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند