سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

آخرین وضعیت نگارش فیلم ساعت ۵ عصر مهران مدیری


سایت ناگهان

آنگونه که فیلمنامه نویس جدیدترین فیلم سینمایی مهران مدیری بیان کرده فیلم سینمایی ساعت ۵ عصر یک طنز اجتماعی است که با تمام ساخته های مدیری تفاوت فراوانی دارد.


 به گزارش سایت ناگهان، خشایار الوند فیلمنامه نویس اثر سینمایی ساعت 5 عصر جدیدترین کار مهران مدیری پیرامون این کار گفت: در حال حاضر مشغول نگارش فیلمنامه فیلم سینمایی  5 عصر جدیدترین ساخته مهران مدیری هستم.


وی پیرامون ژانر این فیلمنامه افزود: فیلم سینمایی 5 عصر  یک طنز اجتماعی است که با تمام ساخته های مهران مدیری تفاوت فراوانی دارد.

 

مهران مدیری


الوند با اشاره به اینکه  کار نگراش این فیلمنامه تا آخر شهریور ادامه خواهد داشت و فیلمنامه در مهرماه آماده خواهد بود گفت: اگر کار نگارش فیلمنامه در زمان مشخص شده به پایان برسد تولید این فیلم سینمایی در مهرماه کلید می خورد.


وی اضافه کرد: اما پیرامون کاری دیگری که آقای مهران مدیری با موضوع دفاع مقدس قرار است انجام بدهند اطلاعی ندارم و قرار است تا ایشان شخصا آن را به سامان برسانند.


این نویسنده در پایان تصریح کرد: البته همینقدر می دانم که کار یک فیلم دفاع مقدسی است و بعد از به سرانجام رسیدن ساخت فیلم 5 عصر کلید خواهد خورد.

سایت ناگهان
مهران‌ مدیریخشایار الوندفیلم ساعت ۵ عصرسینما

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند